|
VfB Stuttgart |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 53 | 29 (54.72%) | 9 (16.98%) | 15 (28.3%) |
| Bundesliga | 16.5.2026 | 15:30 | Eintracht Frankfurt | 2:2 | VfB Stuttgart |
| Bundesliga | 9.5.2026 | 15:30 | VfB Stuttgart | 3:1 | Bayer 04 Leverkusen |
| Bundesliga | 2.5.2026 | 15:30 | TSG 1899 Hoffenheim | 3:3 | VfB Stuttgart |
| Bundesliga | 26.4.2026 | 15:30 | VfB Stuttgart | 1:1 | SV Werder Bremen |
| DFB-Pokal | 23.4.2026 | 20:45 | VfB Stuttgart | 2:1 | SC Freiburg |
| Bundesliga | 19.4.2026 | 17:30 | FC Bayern München | 4:2 | VfB Stuttgart |
| Bundesliga | 12.4.2026 | 17:30 | VfB Stuttgart | 4:0 | Hamburger SV |
| Bundesliga | 4.4.2026 | 18:30 | VfB Stuttgart | 0:2 | Borussia Dortmund |
| Bundesliga | 22.3.2026 | 19:30 | FC Augsburg | 2:5 | VfB Stuttgart |
| Evropská liga | 19.3.2026 | 21:00 | FC Porto | 2:0 | VfB Stuttgart |
| Statistika | VfB Stuttgart | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 2.04 | 1.36 | 3.4 |
| Branky v 1. poločase | 0.91 | 0.66 | 1.57 |
| xG | 1.85 | 1.37 | 3.22 |
| Střely | 16.32 | 12.43 | 28.75 |
| Střely na bránu | 6.21 | 4.32 | 10.53 |
| Rohy | 5.79 | 4.02 | 9.81 |
| Žluté karty | 1.91 | 1.89 | 3.8 |
| Červené karty | 0.06 | 0.08 | 0.14 |
| Fauly | 10.7 | 12.21 | 22.91 |
| Držení míče | 58.25% | 41.75% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 29 (54.72%) |
20 (37.74%) |
39 (73.58%) |
35 (66.04%) |
37 (69.81%) |
33 (62.26%) |
21 (39.62%) |
3 (5.66%) |
16 (30.19%) |
42 (79.25%) |
| Soupeř více | 15 (28.3%) |
18 (33.96%) |
14 (26.42%) |
15 (28.3%) |
10 (18.87%) |
13 (24.53%) |
17 (32.08%) |
4 (7.55%) |
32 (60.38%) |
10 (18.87%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VfB Stuttgart | 8x (15.09%) |
13x (24.53%) |
11x (20.75%) |
12x (22.64%) |
8x (15.09%) |
1x (1.89%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 16x (30.19%) |
13x (24.53%) |
16x (30.19%) |
6x (11.32%) |
1x (1.89%) |
1x (1.89%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (1.89%) |
6x (11.32%) |
10x (18.87%) |
12x (22.64%) |
10x (18.87%) |
7x (13.21%) |
7x (13.21%) |
| VfB Stuttgart dá gól | 45x (84.91%) |
| Soupeř dá gól | 37x (69.81%) |
| Oba týmy dají gól | 30x (56.6%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 12x (22.64%) |
| X | Četnost |
| 1 | 11 (20.75%) |
| 2 | 7 (13.21%) |
| 3 | 7 (13.21%) |
| 4+ | 4 (7.55%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (13.21%) |
| 2 | 7 (13.21%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (1.89%) |
| Výhra - Výhra | 18 (33.96%) |
| Výhra - remíza | 1 (1.89%) |
| Výhra - prohra | 1 (1.89%) |
| Remíza - výhra | 10 (18.87%) |
| Remíza - remíza | 4 (7.55%) |
| Remíza - prohra | 1 (1.89%) |
| Prohra - výhra | 1 (1.89%) |
| Prohra - remíza | 4 (7.55%) |
| Prohra - prohra | 13 (24.53%) |
| Počet zápasů | 28 (52.83%) |
| z toho výher | 23 (82.14%) |
| z toho remíz | 3 (10.71%) |
| z toho proher | 2 (7.14%) |
| Počet zápasů | 24 (45.28%) |
| z toho výher | 6 (25%) |
| z toho remíz | 5 (20.83%) |
| z toho proher | 13 (54.17%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 3 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 4 |
| 4:0 | 4 |
| 4:1 | 3 |
| 4:2 | 1 |
| 5:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 4 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 4 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 5 |
| 1:3 | 2 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VfB Stuttgart | 1x (1.89%) |
52x (98.11%) |
17x (32.08%) |
2x (3.77%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 13x (24.53%) |
40x (75.47%) |
4x (7.55%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
53x (100%) |
52x (98.11%) |
34x (64.15%) |
6x (11.32%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 16 (30.19%) |
| 2 | 1 (1.89%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (3.77%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |