|
Real Betis Balompié |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 26 | 7 (26.92%) | 12 (46.15%) | 7 (26.92%) |
| La Liga | 9.5.2026 | 21:00 | Real Sociedad de Fútbol | 2:2 | Real Betis Balompié |
| La Liga | 21.4.2026 | 21:30 | Girona FC | 2:3 | Real Betis Balompié |
| La Liga | 12.4.2026 | 14:00 | CA Osasuna | 1:1 | Real Betis Balompié |
| Evropská liga | 8.4.2026 | 18:45 | SC Braga | 1:1 | Real Betis Balompié |
| La Liga | 22.3.2026 | 18:30 | Athletic Club | 2:1 | Real Betis Balompié |
| Evropská liga | 12.3.2026 | 18:45 | Panathinaikos FC | 1:0 | Real Betis Balompié |
| La Liga | 8.3.2026 | 16:15 | Getafe CF | 2:0 | Real Betis Balompié |
| La Liga | 15.2.2026 | 21:00 | RCD Mallorca | 1:2 | Real Betis Balompié |
| La Liga | 8.2.2026 | 18:30 | Club Atlético de Madrid | 0:1 | Real Betis Balompié |
| La Liga | 25.1.2026 | 21:00 | Deportivo Alavés SAD | 2:1 | Real Betis Balompié |
| Statistika | Real Betis Balompié | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.27 | 1.42 | 2.69 |
| Branky v 1. poločase | 0.5 | 0.65 | 1.15 |
| xG | 1.41 | 1.46 | 2.87 |
| Střely | 13.04 | 12.23 | 25.27 |
| Střely na bránu | 4.46 | 4.42 | 8.88 |
| Rohy | 4.46 | 5.65 | 10.11 |
| Žluté karty | 2.23 | 2.04 | 4.27 |
| Červené karty | 0.08 | 0.08 | 0.16 |
| Fauly | 11.08 | 13.04 | 24.12 |
| Držení míče | 50.08% | 49.92% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 7 (26.92%) |
7 (26.92%) |
12 (46.15%) |
13 (50%) |
10 (38.46%) |
7 (26.92%) |
11 (42.31%) |
1 (3.85%) |
6 (23.08%) |
13 (50%) |
| Soupeř více | 7 (26.92%) |
10 (38.46%) |
14 (53.85%) |
11 (42.31%) |
12 (46.15%) |
19 (73.08%) |
8 (30.77%) |
1 (3.85%) |
18 (69.23%) |
12 (46.15%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Betis Balompié | 5x (19.23%) |
11x (42.31%) |
8x (30.77%) |
2x (7.69%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 5x (19.23%) |
10x (38.46%) |
9x (34.62%) |
0x (0%) |
1x (3.85%) |
1x (3.85%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 2x (7.69%) |
2x (7.69%) |
10x (38.46%) |
4x (15.38%) |
5x (19.23%) |
2x (7.69%) |
1x (3.85%) |
| Real Betis Balompié dá gól | 21x (80.77%) |
| Soupeř dá gól | 21x (80.77%) |
| Oba týmy dají gól | 18x (69.23%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 5x (19.23%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (15.38%) |
| 2 | 3 (11.54%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (11.54%) |
| 2 | 2 (7.69%) |
| 3 | 1 (3.85%) |
| 4+ | 1 (3.85%) |
| Výhra - Výhra | 4 (15.38%) |
| Výhra - remíza | 3 (11.54%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 2 (7.69%) |
| Remíza - remíza | 5 (19.23%) |
| Remíza - prohra | 2 (7.69%) |
| Prohra - výhra | 1 (3.85%) |
| Prohra - remíza | 4 (15.38%) |
| Prohra - prohra | 5 (19.23%) |
| Počet zápasů | 10 (38.46%) |
| z toho výher | 5 (50%) |
| z toho remíz | 5 (50%) |
| z toho proher | 0 (0%) |
| Počet zápasů | 14 (53.85%) |
| z toho výher | 2 (14.29%) |
| z toho remíz | 5 (35.71%) |
| z toho proher | 7 (50%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 6 |
| 2:2 | 4 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 2 |
| 1:2 | 2 |
| 1:4 | 1 |
| 1:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Betis Balompié | 3x (11.54%) |
23x (88.46%) |
1x (3.85%) |
1x (3.85%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 6x (23.08%) |
20x (76.92%) |
5x (19.23%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
26x (100%) |
24x (92.31%) |
10x (38.46%) |
1x (3.85%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (3.85%) |
| 2 | 1 (3.85%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (3.85%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |