|
Rio Ave FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 16 | 5 (31.25%) | 5 (31.25%) | 6 (37.5%) |
| Primeira Liga | 16.5.2026 | 19:00 | Casa Pia AC | 1:1 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 25.4.2026 | 21:30 | Vitória SC | 2:0 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 11.4.2026 | 19:00 | CD Santa Clara | 0:2 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 22.3.2026 | 16:30 | GD Estoril Praia | 1:2 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 9.3.2026 | 21:15 | CD Tondela | 0:1 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 22.2.2026 | 21:30 | FC Porto | 1:0 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 8.2.2026 | 19:00 | SC Braga | 3:0 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 25.1.2026 | 16:30 | CD Nacional | 4:0 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 28.12.2025 | 21:30 | Sporting CP | 4:0 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 20.12.2025 | 19:00 | Gil Vicente FC | 2:2 | Rio Ave FC |
| Statistika | Rio Ave FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.06 | 1.69 | 2.75 |
| Branky v 1. poločase | 0.19 | 0.5 | 0.69 |
| xG | 1.02 | 1.77 | 2.79 |
| Střely | 8.63 | 15.63 | 24.26 |
| Střely na bránu | 3.63 | 5.19 | 8.82 |
| Rohy | 3.63 | 7 | 10.63 |
| Žluté karty | 2.69 | 2.38 | 5.07 |
| Červené karty | 0.06 | 0.06 | 0.12 |
| Fauly | 13.5 | 14.56 | 28.06 |
| Držení míče | 45.31% | 54.69% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 5 (31.25%) |
2 (12.5%) |
4 (25%) |
3 (18.75%) |
5 (31.25%) |
3 (18.75%) |
8 (50%) |
1 (6.25%) |
6 (37.5%) |
3 (18.75%) |
| Soupeř více | 6 (37.5%) |
7 (43.75%) |
12 (75%) |
11 (68.75%) |
9 (56.25%) |
11 (68.75%) |
5 (31.25%) |
1 (6.25%) |
6 (37.5%) |
13 (81.25%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rio Ave FC | 6x (37.5%) |
4x (25%) |
5x (31.25%) |
1x (6.25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 3x (18.75%) |
6x (37.5%) |
2x (12.5%) |
3x (18.75%) |
2x (12.5%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (6.25%) |
2x (12.5%) |
4x (25%) |
4x (25%) |
4x (25%) |
0x (0%) |
1x (6.25%) |
| Rio Ave FC dá gól | 10x (62.5%) |
| Soupeř dá gól | 13x (81.25%) |
| Oba týmy dají gól | 8x (50%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 2x (12.5%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (25%) |
| 2 | 1 (6.25%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (6.25%) |
| 2 | 2 (12.5%) |
| 3 | 1 (6.25%) |
| 4+ | 2 (12.5%) |
| Výhra - Výhra | 1 (6.25%) |
| Výhra - remíza | 1 (6.25%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 2 (12.5%) |
| Remíza - remíza | 3 (18.75%) |
| Remíza - prohra | 2 (12.5%) |
| Prohra - výhra | 2 (12.5%) |
| Prohra - remíza | 1 (6.25%) |
| Prohra - prohra | 4 (25%) |
| Počet zápasů | 4 (25%) |
| z toho výher | 3 (75%) |
| z toho remíz | 1 (25%) |
| z toho proher | 0 (0%) |
| Počet zápasů | 11 (68.75%) |
| z toho výher | 2 (18.18%) |
| z toho remíz | 3 (27.27%) |
| z toho proher | 6 (54.55%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 3 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 0:4 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Rio Ave FC | 9x (56.25%) |
7x (43.75%) |
1x (6.25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 1x (6.25%) |
15x (93.75%) |
5x (31.25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
16x (100%) |
15x (93.75%) |
7x (43.75%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (37.5%) |
| 2 | 2 (12.5%) |
| 3 | 0 (0%) |