|
FC Zlín |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 16 | 2 (12.5%) | 4 (25%) | 10 (62.5%) |
| Chance liga | 29.8.2026 | 17:00 | FC Zbrojovka Brno | 3:2 | FC Zlín |
| Chance liga | 15.8.2026 | 20:00 | FC Viktoria Plzeň | 3:2 | FC Zlín |
| Chance liga | 31.7.2026 | 19:00 | AC Sparta Praha | 3:1 | FC Zlín |
| Chance liga | 16.5.2026 | 17:00 | FC Baník Ostrava | 2:0 | FC Zlín |
| Chance liga | 9.5.2026 | 14:00 | FK Mladá Boleslav | 1:1 | FC Zlín |
| Chance liga | 25.4.2026 | 16:00 | FK Pardubice | 3:1 | FC Zlín |
| Chance liga | 11.4.2026 | 15:00 | Bohemians Praha 1905 | 2:1 | FC Zlín |
| Chance liga | 8.3.2026 | 13:00 | FC Baník Ostrava | 6:2 | FC Zlín |
| Chance liga | 21.2.2026 | 15:00 | FC Hradec Králové | 0:0 | FC Zlín |
| Chance liga | 14.2.2026 | 15:00 | FK Dukla Praha | 0:0 | FC Zlín |
| Statistika | FC Zlín | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 0.94 | 1.94 | 2.88 |
| Branky v 1. poločase | 0.44 | 1.06 | 1.5 |
| xG | 1.16 | 1.64 | 2.8 |
| Střely | 11 | 13.88 | 24.88 |
| Střely na bránu | 2.56 | 4.94 | 7.5 |
| Rohy | 3.81 | 6.06 | 9.87 |
| Žluté karty | 2.06 | 1.25 | 3.31 |
| Červené karty | 0.13 | 0 | 0.13 |
| Fauly | 13.06 | 12.56 | 25.62 |
| Držení míče | 39.31% | 60.69% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 2 (12.5%) |
2 (12.5%) |
1 (6.25%) |
5 (31.25%) |
2 (12.5%) |
4 (25%) |
10 (62.5%) |
2 (12.5%) |
7 (43.75%) |
1 (6.25%) |
| Soupeř více | 10 (62.5%) |
10 (62.5%) |
15 (93.75%) |
10 (62.5%) |
12 (75%) |
11 (68.75%) |
2 (12.5%) |
0 (0%) |
7 (43.75%) |
15 (93.75%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Zlín | 6x (37.5%) |
6x (37.5%) |
3x (18.75%) |
1x (6.25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 4x (25%) |
2x (12.5%) |
4x (25%) |
5x (31.25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
1x (6.25%) |
| Celkem v zápase | 3x (18.75%) |
1x (6.25%) |
4x (25%) |
1x (6.25%) |
4x (25%) |
2x (12.5%) |
1x (6.25%) |
| FC Zlín dá gól | 10x (62.5%) |
| Soupeř dá gól | 12x (75%) |
| Oba týmy dají gól | 9x (56.25%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 3x (18.75%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (6.25%) |
| 2 | 1 (6.25%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (18.75%) |
| 2 | 6 (37.5%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (6.25%) |
| Výhra - Výhra | 2 (12.5%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 0 (0%) |
| Remíza - remíza | 3 (18.75%) |
| Remíza - prohra | 1 (6.25%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 1 (6.25%) |
| Prohra - prohra | 9 (56.25%) |
| Počet zápasů | 2 (12.5%) |
| z toho výher | 2 (100%) |
| z toho remíz | 0 (0%) |
| z toho proher | 0 (0%) |
| Počet zápasů | 11 (68.75%) |
| z toho výher | 0 (0%) |
| z toho remíz | 1 (9.09%) |
| z toho proher | 10 (90.91%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:2 | 3 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 3 |
| 2:3 | 2 |
| 2:6 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Zlín | 5x (31.25%) |
11x (68.75%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 0x (0%) |
16x (100%) |
3x (18.75%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
16x (100%) |
15x (93.75%) |
5x (31.25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (12.5%) |
| 2 | 1 (6.25%) |
| 3 | 0 (0%) |