SC Braga - znak

SC Braga

Počet zápasů Výher Remíz Proher
29 14 (48.28%) 8 (27.59%) 7 (24.14%)

Poslední zápasy

Primeira Liga 11.5.2026 21:15 SL Benfica 2:2 SC Braga
Evropská liga 7.5.2026 21:00 SC Freiburg 3:1 SC Braga
Primeira Liga 26.4.2026 19:00 CD Santa Clara 2:1 SC Braga
Primeira Liga 23.4.2026 20:00 Casa Pia AC 0:1 SC Braga
Evropská liga 16.4.2026 21:00 Real Betis Balompié 2:4 SC Braga
Primeira Liga 4.4.2026 19:00 Moreirense FC 0:1 SC Braga
Evropská liga 12.3.2026 21:00 Ferencvárosi TC 2:0 SC Braga
Primeira Liga 28.2.2026 19:00 CD Nacional 1:2 SC Braga
Primeira Liga 14.2.2026 21:30 Gil Vicente FC 2:1 SC Braga
Primeira Liga 2.2.2026 19:45 AVS Futebol SAD 0:4 SC Braga

Průměrné statistiky na zápas

Statistika SC Braga Soupeři Celkem
Branky 1.69 1 2.69
Branky v 1. poločase 0.79 0.55 1.34
xG 1.49 1.14 2.63
Střely 10.97 10 20.97
Střely na bránu 4.52 3.48 8
Rohy 4.97 3.55 8.52
Žluté karty 2.14 2.14 4.28
Červené karty 0.1 0.07 0.17
Fauly 11.62 12.93 24.55
Držení míče 60.52% 39.48% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 14
(48.28%)
11
(37.93%)
22
(75.86%)
15
(51.72%)
18
(62.07%)
20
(68.97%)
12
(41.38%)
2
(6.9%)
10
(34.48%)
24
(82.76%)
Soupeř více 7
(24.14%)
9
(31.03%)
7
(24.14%)
12
(41.38%)
8
(27.59%)
9
(31.03%)
14
(48.28%)
1
(3.45%)
17
(58.62%)
4
(13.79%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
SC Braga 4x
(13.79%)
12x
(41.38%)
6x
(20.69%)
3x
(10.34%)
4x
(13.79%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 12x
(41.38%)
7x
(24.14%)
8x
(27.59%)
2x
(6.9%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(6.9%)
5x
(17.24%)
5x
(17.24%)
9x
(31.03%)
6x
(20.69%)
0x
(0%)
2x
(6.9%)
SC Braga dá gól 25x (86.21%)
Soupeř dá gól 17x (58.62%)
Oba týmy dají gól 15x (51.72%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (13.79%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 7 (24.14%)
2 2 (6.9%)
3 2 (6.9%)
4+ 3 (10.34%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 5 (17.24%)
2 2 (6.9%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 9 (31.03%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 2 (6.9%)
Remíza - výhra 4 (13.79%)
Remíza - remíza 5 (17.24%)
Remíza - prohra 0 (0%)
Prohra - výhra 1 (3.45%)
Prohra - remíza 3 (10.34%)
Prohra - prohra 5 (17.24%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 17 (58.62%)
z toho výher 13 (76.47%)
z toho remíz 2 (11.76%)
z toho proher 2 (11.76%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 10 (34.48%)
z toho výher 1 (10%)
z toho remíz 4 (40%)
z toho proher 5 (50%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:0 1
2:1 3
3:0 2
4:0 3
4:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 3
2:2 2
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 1
1:2 4
1:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SC Braga 5x
(17.24%)
24x
(82.76%)
4x
(13.79%)
1x
(3.45%)
1x
(3.45%)
0x
(0%)
Soupeři 12x
(41.38%)
17x
(58.62%)
2x
(6.9%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
29x
(100%)
23x
(79.31%)
8x
(27.59%)
1x
(3.45%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (13.79%)
2 1 (3.45%)
3 1 (3.45%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (3.45%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)