FC Porto - znak

FC Porto

Počet zápasů Výher Remíz Proher
24 16 (66.67%) 3 (12.5%) 5 (20.83%)

Poslední zápasy

Primeira Liga 10.5.2026 19:00 AVS Futebol SAD 3:1 FC Porto
Primeira Liga 26.4.2026 19:00 Estrela Amadora 1:2 FC Porto
Evropská liga 16.4.2026 21:00 Nottingham Forest FC 1:0 FC Porto
Primeira Liga 12.4.2026 21:30 GD Estoril Praia 1:3 FC Porto
Primeira Liga 22.3.2026 21:30 SC Braga 1:2 FC Porto
Evropská liga 12.3.2026 18:45 VfB Stuttgart 1:2 FC Porto
Primeira Liga 8.3.2026 19:00 SL Benfica 2:2 FC Porto
Taça de Portugal 3.3.2026 21:45 Sporting CP 1:0 FC Porto
Primeira Liga 15.2.2026 16:30 CD Nacional 0:1 FC Porto
Primeira Liga 2.2.2026 21:45 Casa Pia AC 2:1 FC Porto

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Porto Soupeři Celkem
Branky 1.58 0.79 2.37
Branky v 1. poločase 0.63 0.33 0.96
xG 1.61 1.22 2.83
Střely 14.25 11.71 25.96
Střely na bránu 4.92 3 7.92
Rohy 5.54 3.13 8.67
Žluté karty 2.54 2.67 5.21
Červené karty 0.17 0.25 0.42
Fauly 13.42 13.25 26.67
Držení míče 54.17% 45.83% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 16
(66.67%)
9
(37.5%)
17
(70.83%)
13
(54.17%)
16
(66.67%)
18
(75%)
10
(41.67%)
4
(16.67%)
12
(50%)
15
(62.5%)
Soupeř více 5
(20.83%)
5
(20.83%)
7
(29.17%)
7
(29.17%)
6
(25%)
6
(25%)
11
(45.83%)
4
(16.67%)
10
(41.67%)
8
(33.33%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Porto 3x
(12.5%)
9x
(37.5%)
8x
(33.33%)
3x
(12.5%)
1x
(4.17%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 10x
(41.67%)
10x
(41.67%)
3x
(12.5%)
1x
(4.17%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
7x
(29.17%)
5x
(20.83%)
8x
(33.33%)
4x
(16.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
FC Porto dá gól 21x (87.5%)
Soupeř dá gól 14x (58.33%)
Oba týmy dají gól 11x (45.83%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 1x (4.17%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 10 (41.67%)
2 3 (12.5%)
3 2 (8.33%)
4+ 1 (4.17%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 3 (12.5%)
2 2 (8.33%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 8 (33.33%)
Výhra - remíza 1 (4.17%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 8 (33.33%)
Remíza - remíza 1 (4.17%)
Remíza - prohra 1 (4.17%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 1 (4.17%)
Prohra - prohra 4 (16.67%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 15 (62.5%)
z toho výher 14 (93.33%)
z toho remíz 1 (6.67%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 9 (37.5%)
z toho výher 2 (22.22%)
z toho remíz 2 (22.22%)
z toho proher 5 (55.56%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 5
2:0 2
2:1 5
3:0 2
3:1 1
4:0 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 2
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 1
1:2 1
1:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Porto 1x
(4.17%)
23x
(95.83%)
4x
(16.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(33.33%)
16x
(66.67%)
2x
(8.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
24x
(100%)
23x
(95.83%)
9x
(37.5%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 7 (29.17%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (4.17%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)