FK Jablonec - znak

FK Jablonec

Počet zápasů Výher Remíz Proher
16 8 (50%) 1 (6.25%) 7 (43.75%)

Poslední zápasy

Chance liga 18.4.2026 18:00 AC Sparta Praha 3:1 FK Jablonec
Chance liga 4.4.2026 15:00 FC Zlín 0:3 FK Jablonec
Chance liga 14.3.2026 15:00 FK Dukla Praha 2:0 FK Jablonec
Chance liga 28.2.2026 15:00 FK Mladá Boleslav 3:0 FK Jablonec
Chance liga 15.2.2026 13:00 FK Pardubice 0:2 FK Jablonec
Chance liga 13.12.2025 18:00 SK Slavia Praha 4:3 FK Jablonec
Chance liga 29.11.2025 15:00 FC Hradec Králové 2:0 FK Jablonec
Chance liga 8.11.2025 18:00 FC Baník Ostrava 0:1 FK Jablonec
Chance liga 25.10.2025 18:00 FC Slovan Liberec 0:2 FK Jablonec
Chance liga 5.10.2025 15:30 SK Sigma Olomouc 2:0 FK Jablonec

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FK Jablonec Soupeři Celkem
Branky 1.25 1.38 2.63
Branky v 1. poločase 0.63 0.75 1.38
xG 1.3 1.51 2.81
Střely 11 13.31 24.31
Střely na bránu 3.69 3.88 7.57
Rohy 5.31 5.19 10.5
Žluté karty 1.38 1.75 3.13
Červené karty 0 0.06 0.06
Fauly 12.44 13.88 26.32
Držení míče 48.75% 51.25% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 8
(50%)
6
(37.5%)
7
(43.75%)
6
(37.5%)
7
(43.75%)
7
(43.75%)
7
(43.75%)
0
(0%)
6
(37.5%)
8
(50%)
Soupeř více 7
(43.75%)
5
(31.25%)
9
(56.25%)
10
(62.5%)
8
(50%)
9
(56.25%)
6
(37.5%)
1
(6.25%)
10
(62.5%)
8
(50%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FK Jablonec 4x
(25%)
6x
(37.5%)
4x
(25%)
2x
(12.5%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(43.75%)
2x
(12.5%)
3x
(18.75%)
2x
(12.5%)
2x
(12.5%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
3x
(18.75%)
7x
(43.75%)
3x
(18.75%)
1x
(6.25%)
1x
(6.25%)
1x
(6.25%)
FK Jablonec dá gól 12x (75%)
Soupeř dá gól 9x (56.25%)
Oba týmy dají gól 5x (31.25%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 1x (6.25%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 4 (25%)
2 3 (18.75%)
3 1 (6.25%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 1 (6.25%)
2 4 (25%)
3 2 (12.5%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 6 (37.5%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 2 (12.5%)
Remíza - remíza 0 (0%)
Remíza - prohra 3 (18.75%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 1 (6.25%)
Prohra - prohra 4 (25%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 8 (50%)
z toho výher 8 (100%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 8 (50%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 1 (12.5%)
z toho proher 7 (87.5%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 3
2:1 1
3:0 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 1

Prohry

Skóre Počet
0:2 3
0:3 1
1:3 1
1:4 1
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FK Jablonec 4x
(25%)
12x
(75%)
1x
(6.25%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 1x
(6.25%)
15x
(93.75%)
2x
(12.5%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
16x
(100%)
16x
(100%)
4x
(25%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (6.25%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)