|
FC Augsburg |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 18 | 6 (33.33%) | 2 (11.11%) | 10 (55.56%) |
| Bundesliga | 2.5.2026 | 15:30 | SV Werder Bremen | 1:3 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 18.4.2026 | 15:30 | Bayer 04 Leverkusen | 1:2 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 4.4.2026 | 15:30 | Hamburger SV | 1:1 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 14.3.2026 | 15:30 | Borussia Dortmund | 2:0 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 7.3.2026 | 15:30 | RB Leipzig | 2:1 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 21.2.2026 | 15:30 | VfL Wolfsburg | 2:3 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 7.2.2026 | 15:30 | 1. FSV Mainz 05 | 2:0 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 24.1.2026 | 15:30 | FC Bayern München | 1:2 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 11.1.2026 | 15:30 | VfL Borussia Mönchengladbach | 4:0 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 13.12.2025 | 15:30 | Eintracht Frankfurt | 1:0 | FC Augsburg |
| Statistika | FC Augsburg | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.22 | 1.83 | 3.05 |
| Branky v 1. poločase | 0.61 | 0.83 | 1.44 |
| xG | 1.39 | 1.75 | 3.14 |
| Střely | 13.06 | 15.39 | 28.45 |
| Střely na bránu | 4.22 | 5.44 | 9.66 |
| Rohy | 3.5 | 6.44 | 9.94 |
| Žluté karty | 2.28 | 1.5 | 3.78 |
| Červené karty | 0.06 | 0.06 | 0.12 |
| Fauly | 10.94 | 11.61 | 22.55 |
| Držení míče | 42.44% | 57.56% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 6 (33.33%) |
4 (22.22%) |
4 (22.22%) |
6 (33.33%) |
6 (33.33%) |
3 (16.67%) |
9 (50%) |
1 (5.56%) |
7 (38.89%) |
3 (16.67%) |
| Soupeř více | 10 (55.56%) |
7 (38.89%) |
14 (77.78%) |
10 (55.56%) |
9 (50%) |
12 (66.67%) |
3 (16.67%) |
1 (5.56%) |
9 (50%) |
14 (77.78%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Augsburg | 6x (33.33%) |
5x (27.78%) |
4x (22.22%) |
3x (16.67%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 1x (5.56%) |
7x (38.89%) |
6x (33.33%) |
2x (11.11%) |
2x (11.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
1x (5.56%) |
5x (27.78%) |
6x (33.33%) |
4x (22.22%) |
2x (11.11%) |
0x (0%) |
| FC Augsburg dá gól | 12x (66.67%) |
| Soupeř dá gól | 17x (94.44%) |
| Oba týmy dají gól | 11x (61.11%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 2x (11.11%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (16.67%) |
| 2 | 3 (16.67%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (27.78%) |
| 2 | 2 (11.11%) |
| 3 | 1 (5.56%) |
| 4+ | 2 (11.11%) |
| Výhra - Výhra | 2 (11.11%) |
| Výhra - remíza | 1 (5.56%) |
| Výhra - prohra | 1 (5.56%) |
| Remíza - výhra | 2 (11.11%) |
| Remíza - remíza | 1 (5.56%) |
| Remíza - prohra | 4 (22.22%) |
| Prohra - výhra | 2 (11.11%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 5 (27.78%) |
| Počet zápasů | 8 (44.44%) |
| z toho výher | 3 (37.5%) |
| z toho remíz | 2 (25%) |
| z toho proher | 3 (37.5%) |
| Počet zápasů | 10 (55.56%) |
| z toho výher | 3 (30%) |
| z toho remíz | 0 (0%) |
| z toho proher | 7 (70%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 2 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:1 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Augsburg | 4x (22.22%) |
14x (77.78%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 0x (0%) |
18x (100%) |
3x (16.67%) |
2x (11.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
18x (100%) |
18x (100%) |
12x (66.67%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (5.56%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (16.67%) |
| 2 | 2 (11.11%) |
| 3 | 0 (0%) |