AS Monaco FC - znak

AS Monaco FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
22 11 (50%) 5 (22.73%) 6 (27.27%)

Poslední zápasy

Ligue 1 10.5.2026 21:00 AS Monaco FC 0:1 Lille OSC
Ligue 1 19.4.2026 15:00 AS Monaco FC 2:2 AJ Auxerre
Ligue 1 5.4.2026 20:45 AS Monaco FC 2:1 Olympique de Marseille
Ligue 1 14.3.2026 21:05 AS Monaco FC 2:0 Stade Brestois 29
Ligue 1 28.2.2026 19:00 AS Monaco FC 2:0 Angers SCO
Liga mistrů 17.2.2026 21:00 AS Monaco FC 2:3 Paris Saint-Germain
Ligue 1 13.2.2026 21:05 AS Monaco FC 3:1 FC Nantes
Ligue 1 31.1.2026 21:05 AS Monaco FC 4:0 Stade Rennais FC
Liga mistrů 28.1.2026 21:00 AS Monaco FC 0:0 Juventus FC
Ligue 1 16.1.2026 19:00 AS Monaco FC 1:3 FC Lorient

Průměrné statistiky na zápas

Statistika AS Monaco FC Soupeři Celkem
Branky 1.73 1.27 3
Branky v 1. poločase 0.68 0.64 1.32
xG 1.47 1.41 2.88
Střely 12.45 12.59 25.04
Střely na bránu 4.68 4.18 8.86
Rohy 5 3.95 8.95
Žluté karty 1.55 1.86 3.41
Červené karty 0.23 0.09 0.32
Fauly 12.5 11.32 23.82
Držení míče 51.14% 48.86% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 11
(50%)
6
(27.27%)
15
(68.18%)
10
(45.45%)
13
(59.09%)
15
(68.18%)
8
(36.36%)
5
(22.73%)
13
(59.09%)
10
(45.45%)
Soupeř více 6
(27.27%)
4
(18.18%)
7
(31.82%)
8
(36.36%)
6
(27.27%)
6
(27.27%)
12
(54.55%)
2
(9.09%)
9
(40.91%)
10
(45.45%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
AS Monaco FC 4x
(18.18%)
6x
(27.27%)
7x
(31.82%)
3x
(13.64%)
1x
(4.55%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(36.36%)
5x
(22.73%)
5x
(22.73%)
3x
(13.64%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(9.09%)
5x
(22.73%)
2x
(9.09%)
1x
(4.55%)
8x
(36.36%)
3x
(13.64%)
1x
(4.55%)
AS Monaco FC dá gól 18x (81.82%)
Soupeř dá gól 14x (63.64%)
Oba týmy dají gól 12x (54.55%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 6x (27.27%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 5 (22.73%)
2 4 (18.18%)
3 1 (4.55%)
4+ 1 (4.55%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 3 (13.64%)
2 2 (9.09%)
3 1 (4.55%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 6 (27.27%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 5 (22.73%)
Remíza - remíza 2 (9.09%)
Remíza - prohra 5 (22.73%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 3 (13.64%)
Prohra - prohra 1 (4.55%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 11 (50%)
z toho výher 10 (90.91%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 1 (9.09%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 9 (40.91%)
z toho výher 1 (11.11%)
z toho remíz 3 (33.33%)
z toho proher 5 (55.56%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 2
2:1 1
3:1 2
3:2 1
4:0 1
5:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
2:2 3

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
1:3 2
1:4 1
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
AS Monaco FC 4x
(18.18%)
18x
(81.82%)
2x
(9.09%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(27.27%)
16x
(72.73%)
4x
(18.18%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
22x
(100%)
19x
(86.36%)
9x
(40.91%)
2x
(9.09%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (9.09%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (13.64%)
2 1 (4.55%)
3 0 (0%)