SK Sigma Olomouc - znak

SK Sigma Olomouc

Počet zápasů Výher Remíz Proher
22 9 (40.91%) 7 (31.82%) 6 (27.27%)

Poslední zápasy

Chance liga 19.4.2026 13:00 SK Sigma Olomouc 2:1 1. FC Slovácko
Chance liga 4.4.2026 15:00 SK Sigma Olomouc 2:4 FK Mladá Boleslav
Chance liga 15.3.2026 15:30 SK Sigma Olomouc 2:2 MFK Karviná
Konferenční liga 12.3.2026 21:00 SK Sigma Olomouc 0:0 1. FSV Mainz 05
Chance liga 1.3.2026 18:30 SK Sigma Olomouc 1:0 Bohemians Praha 1905
Konferenční liga 19.2.2026 18:45 SK Sigma Olomouc 1:1 FC Lausanne Sport
Chance liga 14.2.2026 18:00 SK Sigma Olomouc 1:2 FC Viktoria Plzeň
Chance liga 31.1.2026 15:00 SK Sigma Olomouc 1:0 FC Hradec Králové
Konferenční liga 18.12.2025 21:00 SK Sigma Olomouc 1:2 KKS Lech Poznań
Chance liga 6.12.2025 18:00 SK Sigma Olomouc 0:1 AC Sparta Praha

Průměrné statistiky na zápas

Statistika SK Sigma Olomouc Soupeři Celkem
Branky 1.05 0.91 1.96
Branky v 1. poločase 0.45 0.45 0.9
xG 1.49 1.17 2.66
Střely 13.09 9.05 22.14
Střely na bránu 3.82 3.86 7.68
Rohy 5.23 4.5 9.73
Žluté karty 1.95 2.05 4
Červené karty 0.05 0.23 0.28
Fauly 13.45 12.86 26.31
Držení míče 50.95% 49.05% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 9
(40.91%)
6
(27.27%)
14
(63.64%)
15
(68.18%)
9
(40.91%)
14
(63.64%)
7
(31.82%)
0
(0%)
10
(45.45%)
10
(45.45%)
Soupeř více 6
(27.27%)
5
(22.73%)
8
(36.36%)
7
(31.82%)
10
(45.45%)
8
(36.36%)
9
(40.91%)
3
(13.64%)
12
(54.55%)
10
(45.45%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
SK Sigma Olomouc 6x
(27.27%)
9x
(40.91%)
7x
(31.82%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 10x
(45.45%)
6x
(27.27%)
5x
(22.73%)
0x
(0%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 4x
(18.18%)
5x
(22.73%)
5x
(22.73%)
6x
(27.27%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)
1x
(4.55%)
SK Sigma Olomouc dá gól 16x (72.73%)
Soupeř dá gól 12x (54.55%)
Oba týmy dají gól 10x (45.45%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 2x (9.09%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 7 (31.82%)
2 2 (9.09%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (18.18%)
2 2 (9.09%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 5 (22.73%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 1 (4.55%)
Remíza - výhra 4 (18.18%)
Remíza - remíza 5 (22.73%)
Remíza - prohra 2 (9.09%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 2 (9.09%)
Prohra - prohra 3 (13.64%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 10 (45.45%)
z toho výher 8 (80%)
z toho remíz 1 (10%)
z toho proher 1 (10%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 8 (36.36%)
z toho výher 1 (12.5%)
z toho remíz 2 (25%)
z toho proher 5 (62.5%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:0 2
2:1 3

Remízy

Skóre Počet
0:0 4
1:1 2
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 1
1:2 3
2:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SK Sigma Olomouc 5x
(22.73%)
17x
(77.27%)
5x
(22.73%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(31.82%)
15x
(68.18%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
22x
(100%)
18x
(81.82%)
8x
(36.36%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (18.18%)
2 1 (4.55%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (9.09%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)