|
Legia Warszawa |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 24 | 11 (45.83%) | 7 (29.17%) | 6 (25%) |
| Ekstraklasa | 1.5.2026 | 20:30 | Legia Warszawa | 1:0 | RTS Widzew Łódź |
| Ekstraklasa | 17.4.2026 | 20:30 | Legia Warszawa | 1:0 | Zagłębie Lubin |
| Ekstraklasa | 11.4.2026 | 20:15 | Legia Warszawa | 1:1 | KS Górnik Zabrze |
| Ekstraklasa | 22.3.2026 | 20:15 | Legia Warszawa | 1:1 | Raków Częstochowa |
| Ekstraklasa | 8.3.2026 | 20:15 | Legia Warszawa | 1:0 | MKS Cracovia Kraków |
| Ekstraklasa | 21.2.2026 | 20:30 | Legia Warszawa | 2:1 | Wisła Płock SA |
| Ekstraklasa | 1.2.2026 | 17:30 | Legia Warszawa | 1:2 | MKS Korona Kielce |
| Konferenční liga | 18.12.2025 | 21:00 | Legia Warszawa | 4:1 | Lincoln Red Imps FC |
| Ekstraklasa | 14.12.2025 | 20:15 | Legia Warszawa | 0:1 | Piast Gliwice |
| Konferenční liga | 27.11.2025 | 21:00 | Legia Warszawa | 0:1 | AC Sparta Praha |
| Statistika | Legia Warszawa | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.33 | 0.92 | 2.25 |
| Branky v 1. poločase | 0.46 | 0.29 | 0.75 |
| xG | 1.76 | 1.18 | 2.94 |
| Střely | 15 | 9.92 | 24.92 |
| Střely na bránu | 4.83 | 3.21 | 8.04 |
| Rohy | 6.38 | 3.5 | 9.88 |
| Žluté karty | 2.17 | 2.29 | 4.46 |
| Červené karty | 0.04 | 0.04 | 0.08 |
| Fauly | 14.46 | 11.79 | 26.25 |
| Držení míče | 55.71% | 44.29% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 11 (45.83%) |
10 (41.67%) |
19 (79.17%) |
19 (79.17%) |
16 (66.67%) |
18 (75%) |
7 (29.17%) |
1 (4.17%) |
17 (70.83%) |
19 (79.17%) |
| Soupeř více | 6 (25%) |
7 (29.17%) |
5 (20.83%) |
5 (20.83%) |
7 (29.17%) |
4 (16.67%) |
13 (54.17%) |
1 (4.17%) |
5 (20.83%) |
5 (20.83%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Legia Warszawa | 6x (25%) |
9x (37.5%) |
6x (25%) |
1x (4.17%) |
2x (8.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 8x (33.33%) |
11x (45.83%) |
4x (16.67%) |
1x (4.17%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 3x (12.5%) |
8x (33.33%) |
2x (8.33%) |
5x (20.83%) |
3x (12.5%) |
3x (12.5%) |
0x (0%) |
| Legia Warszawa dá gól | 18x (75%) |
| Soupeř dá gól | 16x (66.67%) |
| Oba týmy dají gól | 13x (54.17%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 3x (12.5%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (33.33%) |
| 2 | 1 (4.17%) |
| 3 | 2 (8.33%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (25%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 9 (37.5%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 1 (4.17%) |
| Remíza - výhra | 1 (4.17%) |
| Remíza - remíza | 5 (20.83%) |
| Remíza - prohra | 1 (4.17%) |
| Prohra - výhra | 1 (4.17%) |
| Prohra - remíza | 2 (8.33%) |
| Prohra - prohra | 4 (16.67%) |
| Počet zápasů | 12 (50%) |
| z toho výher | 10 (83.33%) |
| z toho remíz | 1 (8.33%) |
| z toho proher | 1 (8.33%) |
| Počet zápasů | 9 (37.5%) |
| z toho výher | 1 (11.11%) |
| z toho remíz | 3 (33.33%) |
| z toho proher | 5 (55.56%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 5 |
| 2:1 | 3 |
| 3:1 | 1 |
| 4:1 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 1:2 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Legia Warszawa | 0x (0%) |
24x (100%) |
6x (25%) |
1x (4.17%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 9x (37.5%) |
15x (62.5%) |
2x (8.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
24x (100%) |
23x (95.83%) |
11x (45.83%) |
2x (8.33%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (20.83%) |
| 2 | 1 (4.17%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (4.17%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |