|
SC Braga |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 28 | 16 (57.14%) | 8 (28.57%) | 4 (14.29%) |
| Primeira Liga | 3.5.2026 | 19:00 | SC Braga | 1:1 | GD Estoril Praia |
| Evropská liga | 30.4.2026 | 21:00 | SC Braga | 2:1 | SC Freiburg |
| Primeira Liga | 19.4.2026 | 21:30 | SC Braga | 2:2 | FC Famalicão |
| Primeira Liga | 12.4.2026 | 19:00 | SC Braga | 1:0 | FC Arouca |
| Evropská liga | 8.4.2026 | 18:45 | SC Braga | 1:1 | Real Betis Balompié |
| Primeira Liga | 22.3.2026 | 21:30 | SC Braga | 1:2 | FC Porto |
| Evropská liga | 18.3.2026 | 16:30 | SC Braga | 4:0 | Ferencvárosi TC |
| Primeira Liga | 7.3.2026 | 19:00 | SC Braga | 2:2 | Sporting CP |
| Primeira Liga | 21.2.2026 | 21:30 | SC Braga | 3:2 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 8.2.2026 | 19:00 | SC Braga | 3:0 | Rio Ave FC |
| Statistika | SC Braga | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 2.11 | 0.86 | 2.97 |
| Branky v 1. poločase | 1.21 | 0.39 | 1.6 |
| xG | 1.46 | 0.97 | 2.43 |
| Střely | 11.86 | 8.61 | 20.47 |
| Střely na bránu | 4.82 | 3.14 | 7.96 |
| Rohy | 5.07 | 2.86 | 7.93 |
| Žluté karty | 1.89 | 2.5 | 4.39 |
| Červené karty | 0.11 | 0.04 | 0.15 |
| Fauly | 11.82 | 11.96 | 23.78 |
| Držení míče | 58.96% | 41.04% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 16 (57.14%) |
16 (57.14%) |
21 (75%) |
17 (60.71%) |
19 (67.86%) |
21 (75%) |
5 (17.86%) |
3 (10.71%) |
11 (39.29%) |
21 (75%) |
| Soupeř více | 4 (14.29%) |
4 (14.29%) |
7 (25%) |
9 (32.14%) |
9 (32.14%) |
5 (17.86%) |
16 (57.14%) |
1 (3.57%) |
14 (50%) |
5 (17.86%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SC Braga | 3x (10.71%) |
8x (28.57%) |
8x (28.57%) |
4x (14.29%) |
2x (7.14%) |
3x (10.71%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 13x (46.43%) |
8x (28.57%) |
6x (21.43%) |
0x (0%) |
1x (3.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (3.57%) |
6x (21.43%) |
5x (17.86%) |
5x (17.86%) |
6x (21.43%) |
3x (10.71%) |
2x (7.14%) |
| SC Braga dá gól | 25x (89.29%) |
| Soupeř dá gól | 15x (53.57%) |
| Oba týmy dají gól | 13x (46.43%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 6x (21.43%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (25%) |
| 2 | 2 (7.14%) |
| 3 | 2 (7.14%) |
| 4+ | 5 (17.86%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (14.29%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 12 (42.86%) |
| Výhra - remíza | 4 (14.29%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 4 (14.29%) |
| Remíza - remíza | 2 (7.14%) |
| Remíza - prohra | 2 (7.14%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 2 (7.14%) |
| Prohra - prohra | 2 (7.14%) |
| Počet zápasů | 23 (82.14%) |
| z toho výher | 16 (69.57%) |
| z toho remíz | 5 (21.74%) |
| z toho proher | 2 (8.7%) |
| Počet zápasů | 4 (14.29%) |
| z toho výher | 0 (0%) |
| z toho remíz | 2 (50%) |
| z toho proher | 2 (50%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 2 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 2 |
| 5:0 | 2 |
| 5:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 4 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 1:2 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SC Braga | 4x (14.29%) |
24x (85.71%) |
6x (21.43%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 15x (53.57%) |
13x (46.43%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
28x (100%) |
23x (82.14%) |
3x (10.71%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (21.43%) |
| 2 | 1 (3.57%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |