FK Jablonec - znak

FK Jablonec

Počet zápasů Výher Remíz Proher
19 10 (52.63%) 6 (31.58%) 3 (15.79%)

Poslední zápasy

Chance liga 25.4.2026 16:00 FK Jablonec 1:2 FC Slovan Liberec
MOL Cup 21.4.2026 17:00 FK Jablonec 1:0 FK Mladá Boleslav
Chance liga 11.4.2026 15:00 FK Jablonec 4:1 FC Baník Ostrava
Chance liga 7.3.2026 18:00 FK Jablonec 1:2 SK Sigma Olomouc
MOL Cup 3.3.2026 17:00 FK Jablonec 2:2 SK Slavia Praha
Chance liga 21.2.2026 15:00 FK Jablonec 1:0 MFK Karviná
Chance liga 7.2.2026 15:00 FK Jablonec 0:0 1. FC Slovácko
Chance liga 31.1.2026 15:00 FK Jablonec 1:0 FK Teplice
Chance liga 7.12.2025 13:00 FK Jablonec 1:0 Bohemians Praha 1905
Chance liga 23.11.2025 15:30 FK Jablonec 3:3 FC Viktoria Plzeň

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FK Jablonec Soupeři Celkem
Branky 1.58 1.05 2.63
Branky v 1. poločase 0.79 0.53 1.32
xG 1.52 1.35 2.87
Střely 12.53 11.53 24.06
Střely na bránu 4.68 3.53 8.21
Rohy 4.79 4.47 9.26
Žluté karty 2 2.95 4.95
Červené karty 0.05 0.05 0.1
Fauly 13.42 13.42 26.84
Držení míče 50.58% 49.42% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 10
(52.63%)
10
(52.63%)
12
(63.16%)
11
(57.89%)
11
(57.89%)
7
(36.84%)
4
(21.05%)
1
(5.26%)
13
(68.42%)
9
(47.37%)
Soupeř více 3
(15.79%)
5
(26.32%)
7
(36.84%)
6
(31.58%)
7
(36.84%)
6
(31.58%)
12
(63.16%)
1
(5.26%)
6
(31.58%)
10
(52.63%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FK Jablonec 2x
(10.53%)
9x
(47.37%)
4x
(21.05%)
3x
(15.79%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(42.11%)
4x
(21.05%)
5x
(26.32%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(10.53%)
4x
(21.05%)
4x
(21.05%)
3x
(15.79%)
2x
(10.53%)
3x
(15.79%)
1x
(5.26%)
FK Jablonec dá gól 17x (89.47%)
Soupeř dá gól 11x (57.89%)
Oba týmy dají gól 11x (57.89%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (21.05%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 7 (36.84%)
2 2 (10.53%)
3 1 (5.26%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 2 (10.53%)
2 1 (5.26%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 8 (42.11%)
Výhra - remíza 2 (10.53%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 1 (5.26%)
Remíza - remíza 3 (15.79%)
Remíza - prohra 0 (0%)
Prohra - výhra 1 (5.26%)
Prohra - remíza 1 (5.26%)
Prohra - prohra 3 (15.79%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 11 (57.89%)
z toho výher 9 (81.82%)
z toho remíz 2 (18.18%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 6 (31.58%)
z toho výher 1 (16.67%)
z toho remíz 2 (33.33%)
z toho proher 3 (50%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:0 2
2:1 1
3:2 2
4:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 2
2:2 1
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
1:2 2
1:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FK Jablonec 2x
(10.53%)
17x
(89.47%)
4x
(21.05%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(26.32%)
14x
(73.68%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
19x
(100%)
18x
(94.74%)
4x
(21.05%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (15.79%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (10.53%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)