|
AJ Auxerre |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 17 | 6 (35.29%) | 4 (23.53%) | 7 (41.18%) |
| Ligue 1 | 10.5.2026 | 21:00 | AJ Auxerre | 2:1 | OGC Nice |
| Ligue 1 | 3.5.2026 | 17:15 | AJ Auxerre | 3:1 | Angers SCO |
| Ligue 1 | 11.4.2026 | 19:00 | AJ Auxerre | 0:0 | FC Nantes |
| Ligue 1 | 21.3.2026 | 19:00 | AJ Auxerre | 3:0 | Stade Brestois 29 |
| Ligue 1 | 7.3.2026 | 19:00 | AJ Auxerre | 0:0 | RC Strasbourg |
| Ligue 1 | 22.2.2026 | 15:00 | AJ Auxerre | 0:3 | Stade Rennais FC |
| Ligue 1 | 8.2.2026 | 17:15 | AJ Auxerre | 0:0 | Paris FC |
| Ligue 1 | 23.1.2026 | 20:00 | AJ Auxerre | 0:1 | Paris Saint-Germain |
| Ligue 1 | 14.12.2025 | 17:15 | AJ Auxerre | 3:4 | Lille OSC |
| Ligue 1 | 7.12.2025 | 17:15 | AJ Auxerre | 3:1 | FC Metz |
| Statistika | AJ Auxerre | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.06 | 1 | 2.06 |
| Branky v 1. poločase | 0.35 | 0.53 | 0.88 |
| xG | 1.29 | 1.23 | 2.52 |
| Střely | 11.41 | 10.35 | 21.76 |
| Střely na bránu | 3.71 | 4.24 | 7.95 |
| Rohy | 5.47 | 4.41 | 9.88 |
| Žluté karty | 1.59 | 3.18 | 4.77 |
| Červené karty | 0.35 | 0.29 | 0.64 |
| Fauly | 13.12 | 13 | 26.12 |
| Držení míče | 43.76% | 56.24% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 6 (35.29%) |
4 (23.53%) |
9 (52.94%) |
9 (52.94%) |
5 (29.41%) |
8 (47.06%) |
4 (23.53%) |
3 (17.65%) |
6 (35.29%) |
4 (23.53%) |
| Soupeř více | 7 (41.18%) |
5 (29.41%) |
8 (47.06%) |
8 (47.06%) |
11 (64.71%) |
6 (35.29%) |
11 (64.71%) |
2 (11.76%) |
11 (64.71%) |
12 (70.59%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AJ Auxerre | 8x (47.06%) |
4x (23.53%) |
1x (5.88%) |
4x (23.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (41.18%) |
6x (35.29%) |
2x (11.76%) |
1x (5.88%) |
1x (5.88%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 4x (23.53%) |
5x (29.41%) |
0x (0%) |
5x (29.41%) |
2x (11.76%) |
0x (0%) |
1x (5.88%) |
| AJ Auxerre dá gól | 9x (52.94%) |
| Soupeř dá gól | 10x (58.82%) |
| Oba týmy dají gól | 6x (35.29%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 1x (5.88%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (17.65%) |
| 2 | 2 (11.76%) |
| 3 | 1 (5.88%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (35.29%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 1 (5.88%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 4 (23.53%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 2 (11.76%) |
| Remíza - remíza | 4 (23.53%) |
| Remíza - prohra | 2 (11.76%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 5 (29.41%) |
| Počet zápasů | 5 (29.41%) |
| z toho výher | 5 (100%) |
| z toho remíz | 0 (0%) |
| z toho proher | 0 (0%) |
| Počet zápasů | 8 (47.06%) |
| z toho výher | 1 (12.5%) |
| z toho remíz | 0 (0%) |
| z toho proher | 7 (87.5%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:1 | 1 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 4 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AJ Auxerre | 5x (29.41%) |
12x (70.59%) |
2x (11.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 4x (23.53%) |
13x (76.47%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
17x (100%) |
15x (88.24%) |
3x (17.65%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (11.76%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (5.88%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |