FC Augsburg - znak

FC Augsburg

Počet zápasů Výher Remíz Proher
19 7 (36.84%) 5 (26.32%) 7 (36.84%)

Poslední zápasy

Bundesliga 9.5.2026 15:30 FC Augsburg 3:1 VfL Borussia Mönchengladbach
Bundesliga 25.4.2026 15:30 FC Augsburg 1:1 Eintracht Frankfurt
Bundesliga 10.4.2026 20:30 FC Augsburg 2:2 TSG 1899 Hoffenheim
Bundesliga 22.3.2026 19:30 FC Augsburg 2:5 VfB Stuttgart
Bundesliga 27.2.2026 20:30 FC Augsburg 2:0 1. FC Köln
Bundesliga 15.2.2026 15:30 FC Augsburg 1:0 1. FC Heidenheim
Bundesliga 31.1.2026 15:30 FC Augsburg 2:1 FC St. Pauli
Bundesliga 18.1.2026 17:30 FC Augsburg 2:2 SC Freiburg
Bundesliga 15.1.2026 20:30 FC Augsburg 1:1 1. FC Union Berlin
Bundesliga 20.12.2025 15:30 FC Augsburg 0:0 SV Werder Bremen

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Augsburg Soupeři Celkem
Branky 1.37 1.63 3
Branky v 1. poločase 0.58 0.84 1.42
xG 1.51 1.5 3.01
Střely 13.68 13.89 27.57
Střely na bránu 4.84 4.42 9.26
Rohy 5.26 4.95 10.21
Žluté karty 2.21 1.89 4.1
Červené karty 0.05 0.11 0.16
Fauly 10.74 11.32 22.06
Držení míče 46.74% 53.26% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 7
(36.84%)
6
(31.58%)
9
(47.37%)
7
(36.84%)
11
(57.89%)
9
(47.37%)
9
(47.37%)
1
(5.26%)
9
(47.37%)
4
(21.05%)
Soupeř více 7
(36.84%)
6
(31.58%)
10
(52.63%)
9
(47.37%)
5
(26.32%)
6
(31.58%)
7
(36.84%)
2
(10.53%)
8
(42.11%)
15
(78.95%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Augsburg 4x
(21.05%)
6x
(31.58%)
7x
(36.84%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(26.32%)
7x
(36.84%)
3x
(15.79%)
1x
(5.26%)
1x
(5.26%)
1x
(5.26%)
1x
(5.26%)
Celkem v zápase 1x
(5.26%)
4x
(21.05%)
4x
(21.05%)
2x
(10.53%)
4x
(21.05%)
2x
(10.53%)
2x
(10.53%)
FC Augsburg dá gól 15x (78.95%)
Soupeř dá gól 14x (73.68%)
Oba týmy dají gól 11x (57.89%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (21.05%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 3 (15.79%)
2 4 (21.05%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (21.05%)
2 0 (0%)
3 2 (10.53%)
4+ 1 (5.26%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 3 (15.79%)
Výhra - remíza 2 (10.53%)
Výhra - prohra 1 (5.26%)
Remíza - výhra 4 (21.05%)
Remíza - remíza 3 (15.79%)
Remíza - prohra 0 (0%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 6 (31.58%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 11 (57.89%)
z toho výher 6 (54.55%)
z toho remíz 4 (36.36%)
z toho proher 1 (9.09%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 7 (36.84%)
z toho výher 1 (14.29%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 6 (85.71%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 2
2:1 1
3:1 2

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 2
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:6 1
1:2 1
1:4 1
2:3 1
2:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Augsburg 1x
(5.26%)
18x
(94.74%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 3x
(15.79%)
16x
(84.21%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
19x
(100%)
18x
(94.74%)
10x
(52.63%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (5.26%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (5.26%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)