Vyhlášení naší soutěže!

Zhruba před týdnem byla ukončena naše soutěž, ve které jste měli hledat pomocí indicií ukrytého hráče. Pro tři nejrychlejší byla připravena některá z cen.

Hledaným hráčem byl Mile Jedinak. Nápovědy, které jste mohli sbírat v posledních týdnech řešením kvízů:

1) Hledaný hráč má za sebou starty v Premier League.
2) Hledaný hráč odehrál za reprezentaci více než 30 zápasů.
3) Hledaný hráč již není aktivním fotbalistou.
4) Hledaný hráč vstřelil v národním týmu více než 10 gólů.
5) Hledaný hráč není Evropan.
6) Hledaný hráč má nemalé zkušenosti s rolí kapitána.
7) Hledaný hráč vedl svou zemi jako kapitán na dvou MS.

Vítěz poslal šťastný tip na první dobrou po šesté nápovědě, další dva výherci tipovali poctivě každé kolo a po dnešní 7. nápovědě už se trefili i oni do černého.

Výherci:

1. Adam T. - Z vybraných možností sáhl po deskové hře Fotbalový svět
2. Stanislav D. - Stanislav zvolil 3D puzzle fotbalového stadionu, konkrétně londýnského Stamford Bridge
3) výherce se nám ještě neozval, ale až se ozve, tak se může těšit na roční předplatné (4 čísla) časopisu Football Club

Výhercům gratulujeme a všem dalším děkujeme za účast v soutěži :-)

NovějšíPodcast #32: MS je za námi - rozbor medailistů, nejlepší jedenáctka turnaje a další
StaršíSoutěž! Uhodněte hráče a vyhrajte zajímavé ceny!