Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další informace.

Evropská liga - zápasy

Finále

29.5.2019
21:00 Chelsea FC 4:1 Arsenal FC

Semifinále

9.5.2019
21:00 Chelsea FC 2:1pk Eintracht Frankfurt
21:00 Valencia CF 2:4 Arsenal FC
2.5.2019
21:00 Arsenal FC 3:1 Valencia CF
21:00 Eintracht Frankfurt 1:1 Chelsea FC

Čtvrtfinále

18.4.2019
21:00 Eintracht Frankfurt 2:0 SL Benfica
21:00 Chelsea FC 4:3 SK Slavia Praha
21:00 SSC Napoli 0:1 Arsenal FC
21:00 Valencia CF 2:0 Villarreal CF
11.4.2019
21:00 Arsenal FC 2:0 SSC Napoli
21:00 SL Benfica 4:2 Eintracht Frankfurt
21:00 SK Slavia Praha 0:1 Chelsea FC
21:00 Villarreal CF 1:3 Valencia CF

Osmifinále

14.3.2019
21:00 Arsenal FC 3:0 Stade Rennais FC
21:00 SL Benfica 3:0p GNK Dinamo Zagreb
21:00 FC Internazionale Milano 0:1 Eintracht Frankfurt
21:00 SK Slavia Praha 4:3p Sevilla FC
21:00 Villarreal CF 2:1 FC Zenit
18:55 FC Dynamo Kyiv 0:5 Chelsea FC
18:55 FC Krasnodar 1:1 Valencia CF
18:55 FC Salzburg 3:1 SSC Napoli
7.3.2019
21:00 SSC Napoli 3:0 FC Salzburg
21:00 Valencia CF 2:1 FC Krasnodar
21:00 Chelsea FC 3:0 FC Dynamo Kyiv
18:55 Stade Rennais FC 3:1 Arsenal FC
18:55 Sevilla FC 2:2 SK Slavia Praha
18:55 GNK Dinamo Zagreb 1:0 SL Benfica
18:55 FC Zenit 1:3 Villarreal CF
18:55 Eintracht Frankfurt 0:0 FC Internazionale Milano

1/16-finále

21.2.2019
21:00 SL Benfica 0:0 Galatasaray AŞ
21:00 Chelsea FC 3:0 Malmö FF
21:00 Real Betis Balompié 1:3 Stade Rennais FC
21:00 FC Internazionale Milano 4:0 SK Rapid Wien
21:00 FC Dynamo Kyiv 1:0 Olympiacos FC
21:00 Bayer 04 Leverkusen 1:1 FC Krasnodar
21:00 KRC Genk 1:4 SK Slavia Praha
18:55 GNK Dinamo Zagreb 3:0 FC Viktoria Plzeň
18:55 Valencia CF 1:0 Celtic FC
18:55 Eintracht Frankfurt 4:1 FC Shakhtar Donetsk
18:55 Villarreal CF 1:1 Sporting CP
18:55 SSC Napoli 2:0 FC Zürich
18:55 FC Zenit 3:1 Fenerbahçe SK
18:55 Arsenal FC 3:0 FC BATE Borisov
18:55 FC Salzburg 4:0 Club Brugge KV
20.2.2019
18:00 Sevilla FC 2:0 SS Lazio
14.2.2019
21:00 Celtic FC 0:2 Valencia CF
21:00 FC Viktoria Plzeň 2:1 GNK Dinamo Zagreb
21:00 Club Brugge KV 2:1 FC Salzburg
21:00 Sporting CP 0:1 Villarreal CF
21:00 FC Zürich 1:3 SSC Napoli
21:00 FC Shakhtar Donetsk 2:2 Eintracht Frankfurt
21:00 Malmö FF 1:2 Chelsea FC
18:55 Galatasaray AŞ 1:2 SL Benfica
18:55 SK Rapid Wien 0:1 FC Internazionale Milano
18:55 FC Krasnodar 0:0 Bayer 04 Leverkusen
18:55 Stade Rennais FC 3:3 Real Betis Balompié
18:55 SS Lazio 0:1 Sevilla FC
18:55 SK Slavia Praha 0:0 KRC Genk
18:55 FC BATE Borisov 1:0 Arsenal FC
18:55 Olympiacos FC 2:2 FC Dynamo Kyiv
12.2.2019
18:55 Fenerbahçe SK 1:0 FC Zenit

Skupina L

13.12.2018
18:55 MOL Vidi 2:2 Chelsea FC
18:55 PAOK FC 1:3 FC BATE Borisov
29.11.2018
21:00 Chelsea FC 4:0 PAOK FC
18:55 FC BATE Borisov 2:0 MOL Vidi
8.11.2018
18:55 FC BATE Borisov 0:1 Chelsea FC
18:55 MOL Vidi 1:0 PAOK FC
25.10.2018
21:00 Chelsea FC 3:1 FC BATE Borisov
21:00 PAOK FC 0:2 MOL Vidi
4.10.2018
21:00 FC BATE Borisov 1:4 PAOK FC
21:00 Chelsea FC 1:0 MOL Vidi
20.9.2018
18:55 MOL Vidi 0:2 FC BATE Borisov
18:55 PAOK FC 0:1 Chelsea FC
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Chelsea FC 6 5 1 0 12:3 16
2 FC BATE Borisov 6 3 0 3 9:9 9
3 MOL Vidi 6 2 1 3 5:7 7
4 PAOK FC 6 1 0 5 5:12 3

Skupina K

13.12.2018
18:55 FC Dynamo Kyiv 0:1 FK Jablonec
18:55 Stade Rennais FC 2:0 FC Astana
29.11.2018
21:00 FK Jablonec 0:1 Stade Rennais FC
16:50 FC Astana 0:1 FC Dynamo Kyiv
8.11.2018
18:55 FC Dynamo Kyiv 3:1 Stade Rennais FC
16:50 FC Astana 2:1 FK Jablonec
25.10.2018
21:00 FK Jablonec 1:1 FC Astana
21:00 Stade Rennais FC 1:2 FC Dynamo Kyiv
4.10.2018
21:00 FK Jablonec 2:2 FC Dynamo Kyiv
16:50 FC Astana 2:0 Stade Rennais FC
20.9.2018
18:55 FC Dynamo Kyiv 2:2 FC Astana
18:55 Stade Rennais FC 2:1 FK Jablonec
# Klub Z V R P Skóre Body
1 FC Dynamo Kyiv 6 3 2 1 10:7 11
2 Stade Rennais FC 6 3 0 3 7:8 9
3 FC Astana 6 2 2 2 7:7 8
4 FK Jablonec 6 1 2 3 6:8 5

Skupina J

13.12.2018
18:55 Akhisar Belediyespor 0:0 Royal Standard de Liège
18:55 Sevilla FC 3:0 FC Krasnodar
29.11.2018
21:00 Royal Standard de Liège 1:0 Sevilla FC
18:55 FC Krasnodar 2:1 Akhisar Belediyespor
8.11.2018
18:55 Akhisar Belediyespor 2:3 Sevilla FC
18:55 FC Krasnodar 2:1 Royal Standard de Liège
25.10.2018
21:00 Sevilla FC 6:0 Akhisar Belediyespor
21:00 Royal Standard de Liège 2:1 FC Krasnodar
4.10.2018
21:00 FC Krasnodar 2:1 Sevilla FC
21:00 Royal Standard de Liège 2:1 Akhisar Belediyespor
20.9.2018
18:55 Akhisar Belediyespor 0:1 FC Krasnodar
18:55 Sevilla FC 5:1 Royal Standard de Liège
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Sevilla FC 6 4 0 2 18:6 12
2 FC Krasnodar 6 4 0 2 8:8 12
3 Royal Standard de Liège 6 3 1 2 7:9 10
4 Akhisar Belediyespor 6 0 1 5 4:14 1

Skupina I

13.12.2018
18:55 Beşiktaş JK 0:1 Malmö FF
18:55 KRC Genk 4:0 Sarpsborg 08 FF
29.11.2018
21:00 Malmö FF 2:2 KRC Genk
21:00 Sarpsborg 08 FF 2:3 Beşiktaş JK
8.11.2018
18:55 KRC Genk 1:1 Beşiktaş JK
18:55 Malmö FF 1:1 Sarpsborg 08 FF
25.10.2018
21:00 Beşiktaş JK 2:4 KRC Genk
21:00 Sarpsborg 08 FF 1:1 Malmö FF
4.10.2018
21:00 Malmö FF 2:0 Beşiktaş JK
21:00 Sarpsborg 08 FF 3:1 KRC Genk
20.9.2018
18:55 Beşiktaş JK 3:1 Sarpsborg 08 FF
18:55 KRC Genk 2:0 Malmö FF
# Klub Z V R P Skóre Body
1 KRC Genk 6 3 2 1 14:8 11
2 Malmö FF 6 2 3 1 7:6 9
3 Beşiktaş JK 6 2 1 3 9:11 7
4 Sarpsborg 08 FF 6 1 2 3 8:13 5

Skupina H

13.12.2018
18:55 SS Lazio 1:2 Eintracht Frankfurt
18:55 Olympique de Marseille 1:3 Apollon Limassol FC
29.11.2018
21:00 Apollon Limassol FC 2:0 SS Lazio
21:00 Eintracht Frankfurt 4:0 Olympique de Marseille
8.11.2018
18:55 Apollon Limassol FC 2:3 Eintracht Frankfurt
18:55 SS Lazio 2:1 Olympique de Marseille
25.10.2018
21:00 Eintracht Frankfurt 2:0 Apollon Limassol FC
21:00 Olympique de Marseille 1:3 SS Lazio
4.10.2018
21:00 Apollon Limassol FC 2:2 Olympique de Marseille
21:00 Eintracht Frankfurt 4:1 SS Lazio
20.9.2018
18:55 SS Lazio 2:1 Apollon Limassol FC
18:55 Olympique de Marseille 1:2 Eintracht Frankfurt
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Eintracht Frankfurt 6 6 0 0 17:5 18
2 SS Lazio 6 3 0 3 9:11 9
3 Apollon Limassol FC 6 2 1 3 10:10 7
4 Olympique de Marseille 6 0 1 5 6:16 1

Skupina G

13.12.2018
18:55 SK Rapid Wien 1:0 Rangers FC
18:55 Villarreal CF 2:0 FK Spartak Moskva
29.11.2018
21:00 Rangers FC 0:0 Villarreal CF
16:50 FK Spartak Moskva 1:2 SK Rapid Wien
8.11.2018
18:55 SK Rapid Wien 0:0 Villarreal CF
18:55 FK Spartak Moskva 4:3 Rangers FC
25.10.2018
21:00 Rangers FC 0:0 FK Spartak Moskva
21:00 Villarreal CF 5:0 SK Rapid Wien
4.10.2018
21:00 Rangers FC 3:1 SK Rapid Wien
21:00 FK Spartak Moskva 3:3 Villarreal CF
20.9.2018
18:55 SK Rapid Wien 2:0 FK Spartak Moskva
18:55 Villarreal CF 2:2 Rangers FC
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Villarreal CF 6 2 4 0 12:5 10
2 SK Rapid Wien 6 3 1 2 6:9 10
3 Rangers FC 6 1 3 2 8:8 6
4 FK Spartak Moskva 6 1 2 3 8:12 5

Skupina F

13.12.2018
21:00 F91 Dudelange 0:0 Real Betis Balompié
21:00 Olympiacos FC 3:1 AC Milan
29.11.2018
18:55 AC Milan 5:2 F91 Dudelange
18:55 Real Betis Balompié 1:0 Olympiacos FC
8.11.2018
21:00 Real Betis Balompié 1:1 AC Milan
21:00 Olympiacos FC 5:1 F91 Dudelange
25.10.2018
18:55 AC Milan 1:2 Real Betis Balompié
18:55 F91 Dudelange 0:2 Olympiacos FC
4.10.2018
18:55 AC Milan 3:1 Olympiacos FC
18:55 Real Betis Balompié 3:0 F91 Dudelange
20.9.2018
21:00 F91 Dudelange 0:1 AC Milan
21:00 Olympiacos FC 0:0 Real Betis Balompié
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Real Betis Balompié 6 3 3 0 7:2 12
2 Olympiacos FC 6 3 1 2 11:6 10
3 AC Milan 6 3 1 2 12:9 10
4 F91 Dudelange 6 0 1 5 3:16 1

Skupina E

13.12.2018
21:00 Arsenal FC 1:0 Qarabağ FK
21:00 Sporting CP 3:0 FC Vorskla Poltava
29.11.2018
18:55 Qarabağ FK 1:6 Sporting CP
18:55 FC Vorskla Poltava 0:3 Arsenal FC
8.11.2018
21:00 Arsenal FC 0:0 Sporting CP
21:00 FC Vorskla Poltava 0:1 Qarabağ FK
25.10.2018
18:55 Qarabağ FK 0:1 FC Vorskla Poltava
18:55 Sporting CP 0:1 Arsenal FC
4.10.2018
18:55 Qarabağ FK 0:3 Arsenal FC
18:55 FC Vorskla Poltava 1:2 Sporting CP
20.9.2018
21:00 Arsenal FC 4:2 FC Vorskla Poltava
21:00 Sporting CP 2:0 Qarabağ FK
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Arsenal FC 6 5 1 0 12:2 16
2 Sporting CP 6 4 1 1 13:3 13
3 FC Vorskla Poltava 6 1 0 5 4:13 3
4 Qarabağ FK 6 1 0 5 2:13 3

Skupina D

13.12.2018
21:00 GNK Dinamo Zagreb 0:0 RSC Anderlecht
21:00 FC Spartak Trnava 1:0 Fenerbahçe SK
29.11.2018
18:55 RSC Anderlecht 0:0 FC Spartak Trnava
18:55 Fenerbahçe SK 0:0 GNK Dinamo Zagreb
8.11.2018
21:00 GNK Dinamo Zagreb 3:1 FC Spartak Trnava
16:50 Fenerbahçe SK 2:0 RSC Anderlecht
25.10.2018
18:55 RSC Anderlecht 2:2 Fenerbahçe SK
18:55 FC Spartak Trnava 1:2 GNK Dinamo Zagreb
4.10.2018
18:55 RSC Anderlecht 0:2 GNK Dinamo Zagreb
18:55 Fenerbahçe SK 2:0 FC Spartak Trnava
20.9.2018
21:00 GNK Dinamo Zagreb 4:1 Fenerbahçe SK
21:00 FC Spartak Trnava 1:0 RSC Anderlecht
# Klub Z V R P Skóre Body
1 GNK Dinamo Zagreb 6 4 2 0 11:3 14
2 Fenerbahçe SK 6 2 2 2 7:7 8
3 FC Spartak Trnava 6 2 1 3 4:7 7
4 RSC Anderlecht 6 0 3 3 2:7 3

Skupina C

13.12.2018
21:00 FC København 0:1 FC Girondins de Bordeaux
21:00 SK Slavia Praha 2:0 FC Zenit
29.11.2018
18:55 FC Girondins de Bordeaux 2:0 SK Slavia Praha
18:55 FC Zenit 1:0 FC København
8.11.2018
21:00 FC Girondins de Bordeaux 1:1 FC Zenit
21:00 SK Slavia Praha 0:0 FC København
25.10.2018
18:55 FC København 0:1 SK Slavia Praha
18:55 FC Zenit 2:1 FC Girondins de Bordeaux
4.10.2018
18:55 FC Girondins de Bordeaux 1:2 FC København
18:55 FC Zenit 1:0 SK Slavia Praha
20.9.2018
21:00 FC København 1:1 FC Zenit
21:00 SK Slavia Praha 1:0 FC Girondins de Bordeaux
# Klub Z V R P Skóre Body
1 FC Zenit 6 3 2 1 6:5 11
2 SK Slavia Praha 6 3 1 2 4:3 10
3 FC Girondins de Bordeaux 6 2 1 3 6:6 7
4 FC København 6 1 2 3 3:5 5

Skupina B

13.12.2018
21:00 Celtic FC 1:2 FC Salzburg
21:00 RB Leipzig 1:1 Rosenborg BK
29.11.2018
18:55 Rosenborg BK 0:1 Celtic FC
18:55 FC Salzburg 1:0 RB Leipzig
8.11.2018
21:00 Celtic FC 2:1 RB Leipzig
21:00 Rosenborg BK 2:5 FC Salzburg
25.10.2018
18:55 RB Leipzig 2:0 Celtic FC
18:55 FC Salzburg 3:0 Rosenborg BK
4.10.2018
18:55 Rosenborg BK 1:3 RB Leipzig
18:55 FC Salzburg 3:1 Celtic FC
20.9.2018
21:00 Celtic FC 1:0 Rosenborg BK
21:00 RB Leipzig 2:3 FC Salzburg
# Klub Z V R P Skóre Body
1 FC Salzburg 6 6 0 0 17:6 18
2 Celtic FC 6 3 0 3 6:8 9
3 RB Leipzig 6 2 1 3 9:8 7
4 Rosenborg BK 6 0 1 5 4:14 1

Skupina A

13.12.2018
21:00 AEK Larnaca FC 1:5 Bayer 04 Leverkusen
21:00 PFC Ludogorets Razgrad 1:1 FC Zürich
29.11.2018
18:55 FC Zürich 1:2 AEK Larnaca FC
18:55 Bayer 04 Leverkusen 1:1 PFC Ludogorets Razgrad
8.11.2018
21:00 Bayer 04 Leverkusen 1:0 FC Zürich
21:00 PFC Ludogorets Razgrad 0:0 AEK Larnaca FC
25.10.2018
18:55 AEK Larnaca FC 1:1 PFC Ludogorets Razgrad
18:55 FC Zürich 3:2 Bayer 04 Leverkusen
4.10.2018
18:55 FC Zürich 1:0 PFC Ludogorets Razgrad
18:55 Bayer 04 Leverkusen 4:2 AEK Larnaca FC
20.9.2018
21:00 AEK Larnaca FC 0:1 FC Zürich
21:00 PFC Ludogorets Razgrad 2:3 Bayer 04 Leverkusen