Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další informace.

Serie A - zápasy

26.5.2019
15:00 Bologna FC : SSC Napoli
15:00 FC Internazionale Milano : Empoli FC
15:00 Cagliari Calcio : Udinese Calcio
15:00 UC Sampdoria : Juventus FC
15:00 AS Roma : Parma FC
15:00 ACF Fiorentina : Genoa CFC
15:00 S.P.A.L. 2013 : AC Milan
15:00 Atalanta BC : US Sassuolo Calcio
15:00 Frosinone Calcio : AC Chievo Verona
15:00 Torino FC : SS Lazio
20.5.2019
20:30 SS Lazio : Bologna FC
19.5.2019
20:30 SSC Napoli : FC Internazionale Milano
18:00 AC Milan : Frosinone Calcio
15:00 Juventus FC : Atalanta BC
15:00 Empoli FC : Torino FC
15:00 Parma FC : ACF Fiorentina
12:30 AC Chievo Verona : UC Sampdoria
18.5.2019
20:30 US Sassuolo Calcio : AS Roma
18:00 Genoa CFC : Cagliari Calcio
15:00 Udinese Calcio : S.P.A.L. 2013
13.5.2019
21:00 FC Internazionale Milano 2:0 AC Chievo Verona
19:00 Bologna FC 4:1 Parma FC
12.5.2019
20:30 AS Roma 2:0 Juventus FC
18:00 S.P.A.L. 2013 1:2 SSC Napoli
15:00 UC Sampdoria 1:2 Empoli FC
15:00 Frosinone Calcio 1:3 Udinese Calcio
12:30 Torino FC 3:2 US Sassuolo Calcio
11.5.2019
20:30 ACF Fiorentina 0:1 AC Milan
18:00 Cagliari Calcio 1:2 SS Lazio
15:00 Atalanta BC 2:1 Genoa CFC
6.5.2019
20:30 AC Milan 2:1 Bologna FC
5.5.2019
20:30 SSC Napoli 2:1 Cagliari Calcio
18:00 Genoa CFC 1:1 AS Roma
15:00 US Sassuolo Calcio 2:2 Frosinone Calcio
15:00 SS Lazio 1:3 Atalanta BC
15:00 Parma FC 3:3 UC Sampdoria
12:30 Empoli FC 1:0 ACF Fiorentina
4.5.2019
20:30 Udinese Calcio 0:0 FC Internazionale Milano
18:00 AC Chievo Verona 0:4 S.P.A.L. 2013
3.5.2019
20:30 Juventus FC 1:1 Torino FC
29.4.2019
21:00 ACF Fiorentina 0:1 US Sassuolo Calcio
19:00 Atalanta BC 2:0 Udinese Calcio
28.4.2019
20:30 Torino FC 2:0 AC Milan
18:00 UC Sampdoria 1:2 SS Lazio
15:00 AC Chievo Verona 1:1 Parma FC
15:00 S.P.A.L. 2013 1:1 Genoa CFC
12:30 Frosinone Calcio 0:2 SSC Napoli
27.4.2019
20:30 FC Internazionale Milano 1:1 Juventus FC
18:00 AS Roma 3:0 Cagliari Calcio
15:00 Bologna FC 3:1 Empoli FC
22.4.2019
19:00 SSC Napoli 1:2 Atalanta BC
20.4.2019
20:30 FC Internazionale Milano 1:1 AS Roma
18:00 Juventus FC 2:1 ACF Fiorentina
15:00 Genoa CFC 0:1 Torino FC
15:00 Bologna FC 3:0 UC Sampdoria
15:00 SS Lazio 1:2 AC Chievo Verona
15:00 Cagliari Calcio 1:0 Frosinone Calcio
15:00 Empoli FC 2:4 S.P.A.L. 2013
15:00 Udinese Calcio 1:1 US Sassuolo Calcio
12:30 Parma FC 1:1 AC Milan
17.4.2019
19:00 SS Lazio 2:0 Udinese Calcio
15.4.2019
20:30 Atalanta BC 0:0 Empoli FC
14.4.2019
20:30 Frosinone Calcio 1:3 FC Internazionale Milano
18:00 AC Chievo Verona 1:3 SSC Napoli
15:00 US Sassuolo Calcio 0:0 Parma FC
15:00 ACF Fiorentina 0:0 Bologna FC
15:00 UC Sampdoria 2:0 Genoa CFC
12:30 Torino FC 1:1 Cagliari Calcio
13.4.2019
20:30 AC Milan 1:0 SS Lazio
18:00 AS Roma 1:0 Udinese Calcio
15:00 S.P.A.L. 2013 2:1 Juventus FC
8.4.2019
20:30 Bologna FC 3:0 AC Chievo Verona
7.4.2019
20:30 SSC Napoli 1:1 Genoa CFC
18:00 FC Internazionale Milano 0:0 Atalanta BC
18:00 SS Lazio 2:2 US Sassuolo Calcio
15:00 Udinese Calcio 3:2 Empoli FC
15:00 Cagliari Calcio 2:1 S.P.A.L. 2013
12:30 ACF Fiorentina 0:1 Frosinone Calcio
6.4.2019
20:30 UC Sampdoria 0:1 AS Roma
18:00 Juventus FC 2:1 AC Milan
15:00 Parma FC 0:0 Torino FC
4.4.2019
21:00 Atalanta BC 4:1 Bologna FC
19:00 US Sassuolo Calcio 4:0 AC Chievo Verona
3.4.2019
21:00 AS Roma 2:2 ACF Fiorentina
21:00 Torino FC 2:1 UC Sampdoria
21:00 Genoa CFC 0:4 FC Internazionale Milano
21:00 Frosinone Calcio 3:2 Parma FC
21:00 S.P.A.L. 2013 1:0 SS Lazio
19:00 Empoli FC 2:1 SSC Napoli
2.4.2019
21:00 Cagliari Calcio 0:2 Juventus FC
19:00 AC Milan 1:1 Udinese Calcio
31.3.2019
20:30 FC Internazionale Milano 0:1 SS Lazio
18:00 Bologna FC 2:1 US Sassuolo Calcio
15:00 AS Roma 1:4 SSC Napoli
15:00 ACF Fiorentina 1:1 Torino FC
15:00 Frosinone Calcio 0:1 S.P.A.L. 2013
12:30 Parma FC 1:3 Atalanta BC
30.3.2019
20:30 UC Sampdoria 1:0 AC Milan
18:00 Juventus FC 1:0 Empoli FC
15:00 Udinese Calcio 2:0 Genoa CFC
29.3.2019
20:30 AC Chievo Verona 0:3 Cagliari Calcio
17.3.2019
20:30 AC Milan 2:3 FC Internazionale Milano
18:00 SSC Napoli 4:2 Udinese Calcio
15:00 Atalanta BC 1:1 AC Chievo Verona
15:00 Empoli FC 2:1 Frosinone Calcio
15:00 SS Lazio 4:1 Parma FC
12:30 Genoa CFC 2:0 Juventus FC
16.3.2019
20:30 Torino FC 2:3 Bologna FC
18:00 S.P.A.L. 2013 2:1 AS Roma
15:00 US Sassuolo Calcio 3:5 UC Sampdoria
15.3.2019
20:30 Cagliari Calcio 2:1 ACF Fiorentina
11.3.2019
20:30 AS Roma 2:1 Empoli FC
10.3.2019
20:30 ACF Fiorentina 1:1 SS Lazio
18:00 US Sassuolo Calcio 1:1 SSC Napoli
15:00 UC Sampdoria 1:2 Atalanta BC
15:00 Frosinone Calcio 1:2 Torino FC
15:00 FC Internazionale Milano 2:0 S.P.A.L. 2013
12:30 Bologna FC 2:0 Cagliari Calcio
9.3.2019
20:30 AC Chievo Verona 1:2 AC Milan
18:00 Parma FC 1:0 Genoa CFC
8.3.2019
20:30 Juventus FC 4:1 Udinese Calcio
3.3.2019
20:30 SSC Napoli 1:2 Juventus FC
18:00 Atalanta BC 3:1 ACF Fiorentina
15:00 S.P.A.L. 2013 1:2 UC Sampdoria
15:00 Udinese Calcio 2:1 Bologna FC
15:00 Genoa CFC 0:0 Frosinone Calcio
12:30 Torino FC 3:0 AC Chievo Verona
2.3.2019
20:30 SS Lazio 3:0 AS Roma
18:00 AC Milan 1:0 US Sassuolo Calcio
15:00 Empoli FC 3:3 Parma FC
1.3.2019
20:30 Cagliari Calcio 2:1 FC Internazionale Milano
24.2.2019
20:30 ACF Fiorentina 3:3 FC Internazionale Milano
18:00 Parma FC 0:4 SSC Napoli
15:00 US Sassuolo Calcio 1:1 S.P.A.L. 2013
15:00 Bologna FC 0:1 Juventus FC
15:00 AC Chievo Verona 0:0 Genoa CFC
12:30 UC Sampdoria 1:0 Cagliari Calcio
23.2.2019
20:30 Frosinone Calcio 2:3 AS Roma
15:00 Torino FC 2:0 Atalanta BC
22.2.2019
20:30 AC Milan 3:0 Empoli FC
18.2.2019
20:30 AS Roma 2:1 Bologna FC
17.2.2019
20:30 SSC Napoli 0:0 Torino FC
18:00 FC Internazionale Milano 2:1 UC Sampdoria
15:00 Empoli FC 3:0 US Sassuolo Calcio
15:00 Genoa CFC 2:1 SS Lazio
15:00 Udinese Calcio 1:0 AC Chievo Verona
12:30 S.P.A.L. 2013 1:4 ACF Fiorentina
16.2.2019
20:30 Atalanta BC 1:3 AC Milan
18:00 Cagliari Calcio 2:1 Parma FC
15.2.2019
20:30 Juventus FC 3:0 Frosinone Calcio
10.2.2019
20:30 AC Milan 3:0 Cagliari Calcio
18:00 US Sassuolo Calcio 0:3 Juventus FC
15:00 Torino FC 1:0 Udinese Calcio
15:00 Atalanta BC 2:1 S.P.A.L. 2013
15:00 UC Sampdoria 0:1 Frosinone Calcio
12:30 Bologna FC 1:1 Genoa CFC
9.2.2019
20:30 Parma FC 0:1 FC Internazionale Milano
18:00 ACF Fiorentina 0:0 SSC Napoli
8.2.2019
20:30 AC Chievo Verona 0:3 AS Roma
7.2.2019
20:30 SS Lazio 1:0 Empoli FC
4.2.2019
21:00 Cagliari Calcio 0:1 Atalanta BC
19:00 Frosinone Calcio 0:1 SS Lazio
3.2.2019
20:30 AS Roma 1:1 AC Milan
18:00 FC Internazionale Milano 0:1 Bologna FC
15:00 Genoa CFC 1:1 US Sassuolo Calcio
15:00 Udinese Calcio 1:1 ACF Fiorentina
12:30 S.P.A.L. 2013 0:0 Torino FC
2.2.2019
20:30 Juventus FC 3:3 Parma FC
18:00 SSC Napoli 3:0 UC Sampdoria
15:00 Empoli FC 2:2 AC Chievo Verona
28.1.2019
20:30 Empoli FC 1:3 Genoa CFC
27.1.2019
20:30 SS Lazio 1:2 Juventus FC
18:00 Torino FC 1:0 FC Internazionale Milano
15:00 Bologna FC 0:4 Frosinone Calcio
15:00 Parma FC 2:3 S.P.A.L. 2013
15:00 Atalanta BC 3:3 AS Roma
12:30 AC Chievo Verona 3:4 ACF Fiorentina
26.1.2019
20:30 AC Milan 0:0 SSC Napoli
18:00 UC Sampdoria 4:0 Udinese Calcio
15:00 US Sassuolo Calcio 3:0 Cagliari Calcio
21.1.2019
20:30 Juventus FC 3:0 AC Chievo Verona
15:00 Genoa CFC 0:2 AC Milan
20.1.2019
20:30 SSC Napoli 2:1 SS Lazio
18:00 Cagliari Calcio 2:2 Empoli FC
15:00 ACF Fiorentina 3:3 UC Sampdoria
15:00 S.P.A.L. 2013 1:1 Bologna FC
12:30 Frosinone Calcio 0:5 Atalanta BC
19.1.2019
20:30 FC Internazionale Milano 0:0 US Sassuolo Calcio
18:00 Udinese Calcio 1:2 Parma FC
15:00 AS Roma 3:2 Torino FC
29.12.2018
20:30 AC Milan 2:1 S.P.A.L. 2013
18:00 SSC Napoli 3:2 Bologna FC
15:00 SS Lazio 1:1 Torino FC
15:00 Empoli FC 0:1 FC Internazionale Milano
15:00 Parma FC 0:2 AS Roma
15:00 Genoa CFC 0:0 ACF Fiorentina
15:00 US Sassuolo Calcio 2:6 Atalanta BC
15:00 AC Chievo Verona 1:0 Frosinone Calcio
15:00 Udinese Calcio 2:0 Cagliari Calcio
12:30 Juventus FC 2:1 UC Sampdoria
26.12.2018
20:30 FC Internazionale Milano 1:0 SSC Napoli
18:00 Torino FC 3:0 Empoli FC
18:00 AS Roma 3:1 US Sassuolo Calcio
18:00 S.P.A.L. 2013 0:0 Udinese Calcio
15:00 ACF Fiorentina 0:1 Parma FC
15:00 Atalanta BC 2:2 Juventus FC
15:00 UC Sampdoria 2:0 AC Chievo Verona
15:00 Bologna FC 0:2 SS Lazio
15:00 Cagliari Calcio 1:0 Genoa CFC
12:30 Frosinone Calcio 0:0 AC Milan
22.12.2018
20:30 Juventus FC 1:0 AS Roma
18:00 AC Chievo Verona 1:1 FC Internazionale Milano
18:00 Parma FC 0:0 Bologna FC
15:00 Genoa CFC 3:1 Atalanta BC
15:00 SSC Napoli 1:0 S.P.A.L. 2013
15:00 AC Milan 0:1 ACF Fiorentina
15:00 US Sassuolo Calcio 1:1 Torino FC
15:00 Empoli FC 2:4 UC Sampdoria
15:00 Udinese Calcio 1:1 Frosinone Calcio
12:30 SS Lazio 3:1 Cagliari Calcio
18.12.2018
20:30 Bologna FC 0:0 AC Milan
17.12.2018
20:30 Atalanta BC 1:0 SS Lazio
16.12.2018
20:30 AS Roma 3:2 Genoa CFC
18:00 Cagliari Calcio 0:1 SSC Napoli
15:00 ACF Fiorentina 3:1 Empoli FC
15:00 Frosinone Calcio 0:2 US Sassuolo Calcio
15:00 UC Sampdoria 2:0 Parma FC
12:30 S.P.A.L. 2013 0:0 AC Chievo Verona
15.12.2018
20:30 Torino FC 0:1 Juventus FC
18:00 FC Internazionale Milano 1:0 Udinese Calcio
9.12.2018
20:30 AC Milan 0:0 Torino FC
18:00 Genoa CFC 1:1 S.P.A.L. 2013
15:00 Empoli FC 2:1 Bologna FC
15:00 Parma FC 1:1 AC Chievo Verona
15:00 Udinese Calcio 1:3 Atalanta BC
12:30 US Sassuolo Calcio 3:3 ACF Fiorentina
8.12.2018
20:30 SS Lazio 2:2 UC Sampdoria
18:00 Cagliari Calcio 2:2 AS Roma
15:00 SSC Napoli 4:0 Frosinone Calcio
7.12.2018
20:30 Juventus FC 1:0 FC Internazionale Milano
3.12.2018
20:30 Atalanta BC 1:2 SSC Napoli
2.12.2018
20:30 AS Roma 2:2 FC Internazionale Milano
18:00 AC Chievo Verona 1:1 SS Lazio
15:00 Frosinone Calcio 1:1 Cagliari Calcio
15:00 US Sassuolo Calcio 0:0 Udinese Calcio
15:00 Torino FC 2:1 Genoa CFC
12:30 AC Milan 2:1 Parma FC
1.12.2018
20:30 UC Sampdoria 4:1 Bologna FC
18:00 ACF Fiorentina 0:3 Juventus FC
15:00 S.P.A.L. 2013 2:2 Empoli FC
26.11.2018
20:30 Cagliari Calcio 0:0 Torino FC
25.11.2018
20:30 Genoa CFC 1:1 UC Sampdoria
18:00 SS Lazio 1:1 AC Milan
15:00 SSC Napoli 0:0 AC Chievo Verona
15:00 Bologna FC 0:0 ACF Fiorentina
15:00 Empoli FC 3:2 Atalanta BC
12:30 Parma FC 2:1 US Sassuolo Calcio
24.11.2018
20:30 FC Internazionale Milano 3:0 Frosinone Calcio
18:00 Juventus FC 2:0 S.P.A.L. 2013
15:00 Udinese Calcio 1:0 AS Roma
11.11.2018
20:30 AC Milan 0:2 Juventus FC
18:00 US Sassuolo Calcio 1:1 SS Lazio
15:00 Empoli FC 2:1 Udinese Calcio
15:00 AC Chievo Verona 2:2 Bologna FC
15:00 AS Roma 4:1 UC Sampdoria
12:30 Atalanta BC 4:1 FC Internazionale Milano
10.11.2018
20:30 Genoa CFC 1:2 SSC Napoli
18:00 S.P.A.L. 2013 2:2 Cagliari Calcio
15:00 Torino FC 1:2 Parma FC
9.11.2018
20:30 Frosinone Calcio 1:1 ACF Fiorentina
4.11.2018
20:30 Udinese Calcio 0:1 AC Milan
18:00 Bologna FC 1:2 Atalanta BC
15:00 UC Sampdoria 1:4 Torino FC
15:00 AC Chievo Verona 0:2 US Sassuolo Calcio
15:00 Parma FC 0:0 Frosinone Calcio
12:30 SS Lazio 4:1 S.P.A.L. 2013
3.11.2018
20:30 Juventus FC 3:1 Cagliari Calcio
18:00 ACF Fiorentina 1:1 AS Roma
15:00 FC Internazionale Milano 5:0 Genoa CFC
2.11.2018
20:30 SSC Napoli 5:1 Empoli FC
31.10.2018
20:30 AC Milan 2:1 Genoa CFC
29.10.2018
20:30 SS Lazio 0:3 FC Internazionale Milano
28.10.2018
20:30 SSC Napoli 1:1 AS Roma
18:00 AC Milan 3:2 UC Sampdoria
15:00 Cagliari Calcio 2:1 AC Chievo Verona
15:00 Genoa CFC 2:2 Udinese Calcio
15:00 S.P.A.L. 2013 0:3 Frosinone Calcio
12:30 US Sassuolo Calcio 2:2 Bologna FC
27.10.2018
20:30 Torino FC 1:1 ACF Fiorentina
18:00 Empoli FC 1:2 Juventus FC
15:00 Atalanta BC 3:0 Parma FC
22.10.2018
20:30 UC Sampdoria 0:0 US Sassuolo Calcio
21.10.2018
20:30 FC Internazionale Milano 1:0 AC Milan
18:00 ACF Fiorentina 1:1 Cagliari Calcio
15:00 Parma FC 0:2 SS Lazio
15:00 Bologna FC 2:2 Torino FC
15:00 AC Chievo Verona 1:5 Atalanta BC
12:30 Frosinone Calcio 3:3 Empoli FC
20.10.2018
20:30 Udinese Calcio 0:3 SSC Napoli
18:00 Juventus FC 1:1 Genoa CFC
15:00 AS Roma 0:2 S.P.A.L. 2013
7.10.2018
20:30 S.P.A.L. 2013 1:2 FC Internazionale Milano
18:00 SSC Napoli 2:0 US Sassuolo Calcio
15:00 Atalanta BC 0:1 UC Sampdoria
15:00 SS Lazio 1:0 ACF Fiorentina
15:00 AC Milan 3:1 AC Chievo Verona
12:30 Genoa CFC 1:3 Parma FC
6.10.2018
20:30 Empoli FC 0:2 AS Roma
18:00 Udinese Calcio 0:2 Juventus FC
15:00 Cagliari Calcio 2:0 Bologna FC
5.10.2018
20:30 Torino FC 3:2 Frosinone Calcio
1.10.2018
20:30 UC Sampdoria 2:1 S.P.A.L. 2013
30.9.2018
20:30 US Sassuolo Calcio 1:4 AC Milan
18:00 Parma FC 1:0 Empoli FC
15:00 AC Chievo Verona 0:1 Torino FC
15:00 ACF Fiorentina 2:0 Atalanta BC
15:00 Frosinone Calcio 1:2 Genoa CFC
12:30 Bologna FC 2:1 Udinese Calcio
29.9.2018
20:30 FC Internazionale Milano 2:0 Cagliari Calcio
18:00 Juventus FC 3:1 SSC Napoli
15:00 AS Roma 3:1 SS Lazio
27.9.2018
21:00 Empoli FC 1:1 AC Milan
19:00 S.P.A.L. 2013 0:2 US Sassuolo Calcio
26.9.2018
21:00 Atalanta BC 0:0 Torino FC
21:00 SSC Napoli 3:0 Parma FC
21:00 Cagliari Calcio 0:0 UC Sampdoria
21:00 Genoa CFC 2:0 AC Chievo Verona
21:00 AS Roma 4:0 Frosinone Calcio
21:00 Juventus FC 2:0 Bologna FC
19:00 Udinese Calcio 1:2 SS Lazio
25.9.2018
21:00 FC Internazionale Milano 2:1 ACF Fiorentina
23.9.2018
20:30 Frosinone Calcio 0:2 Juventus FC
18:00 AC Milan 2:2 Atalanta BC
15:00 Bologna FC 2:0 AS Roma
15:00 AC Chievo Verona 0:2 Udinese Calcio
15:00 SS Lazio 4:1 Genoa CFC
12:30 Torino FC 1:3 SSC Napoli
22.9.2018
20:30 UC Sampdoria 0:1 FC Internazionale Milano
18:00 ACF Fiorentina 3:0 S.P.A.L. 2013
15:00 Parma FC 2:0 Cagliari Calcio
21.9.2018
20:30 US Sassuolo Calcio 3:1 Empoli FC
19.9.2018
19:00 UC Sampdoria 1:1 ACF Fiorentina
17.9.2018
20:30 S.P.A.L. 2013 2:0 Atalanta BC
16.9.2018
20:30 Cagliari Calcio 1:1 AC Milan
18:00 Empoli FC 0:1 SS Lazio
15:00 Juventus FC 2:1 US Sassuolo Calcio
15:00 Udinese Calcio 1:1 Torino FC
15:00 Genoa CFC 1:0 Bologna FC
12:30 AS Roma 2:2 AC Chievo Verona
15.9.2018
20:30 Frosinone Calcio 0:5 UC Sampdoria
18:00 SSC Napoli 1:0 ACF Fiorentina
15:00 FC Internazionale Milano 0:1 Parma FC
2.9.2018
20:30 SS Lazio 1:0 Frosinone Calcio
20:30 UC Sampdoria 3:0 SSC Napoli
20:30 Atalanta BC 0:1 Cagliari Calcio
20:30 US Sassuolo Calcio 5:3 Genoa CFC
20:30 AC Chievo Verona 0:0 Empoli FC
20:30 Torino FC 1:0 S.P.A.L. 2013
18:00 ACF Fiorentina 1:0 Udinese Calcio
1.9.2018
20:30 Parma FC 1:2 Juventus FC
18:00 Bologna FC 0:3 FC Internazionale Milano
31.8.2018
20:30 AC Milan 2:1 AS Roma
27.8.2018
20:30 AS Roma 3:3 Atalanta BC
26.8.2018
20:30 Frosinone Calcio 0:0 Bologna FC
20:30 Cagliari Calcio 2:2 US Sassuolo Calcio
20:30 FC Internazionale Milano 2:2 Torino FC
20:30 Genoa CFC 2:1 Empoli FC
20:30 Udinese Calcio 1:0 UC Sampdoria
20:30 ACF Fiorentina 6:1 AC Chievo Verona
18:00 S.P.A.L. 2013 1:0 Parma FC
25.8.2018
20:30 SSC Napoli 3:2 AC Milan
18:00 Juventus FC 2:0 SS Lazio
20.8.2018
20:30 Atalanta BC 4:0 Frosinone Calcio
19.8.2018
20:30 US Sassuolo Calcio 1:0 FC Internazionale Milano
20:30 Bologna FC 0:1 S.P.A.L. 2013
20:30 Empoli FC 2:0 Cagliari Calcio
20:30 Parma FC 2:2 Udinese Calcio
18:00 Torino FC 0:1 AS Roma
18.8.2018
20:30 SS Lazio 1:2 SSC Napoli
18:00 AC Chievo Verona 2:3 Juventus FC