Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další informace.

Evropská liga - zápasy

Finále

16.5.2018
20:45 Olympique de Marseille 0:3 Club Atlético de Madrid

Semifinále

3.5.2018
21:05 Club Atlético de Madrid 1:0 Arsenal FC
21:05 FC Salzburg 2:1p Olympique de Marseille
26.4.2018
21:05 Arsenal FC 1:1 Club Atlético de Madrid
21:05 Olympique de Marseille 2:0 FC Salzburg

Čtvrtfinále

12.4.2018
21:05 FC Salzburg 4:1 SS Lazio
21:05 Sporting CP 1:0 Club Atlético de Madrid
21:05 CSKA Moskva 2:2 Arsenal FC
21:05 Olympique de Marseille 5:2 RB Leipzig
5.4.2018
21:05 SS Lazio 4:2 FC Salzburg
21:05 RB Leipzig 1:0 Olympique de Marseille
21:05 Arsenal FC 4:1 CSKA Moskva
21:05 Club Atlético de Madrid 2:0 Sporting CP

Osmifinále

15.3.2018
21:05 Olympique Lyonnais 2:3 CSKA Moskva
21:05 FC Salzburg 0:0 Borussia Dortmund
21:05 Arsenal FC 3:1 AC Milan
19:00 FC Dynamo Kyiv 0:2 SS Lazio
19:00 FC Viktoria Plzeň 2:1p Sporting CP
19:00 FC Zenit 1:1 RB Leipzig
19:00 Athletic Club 1:2 Olympique de Marseille
17:00 FC Lokomotiv Moskva 1:5 Club Atlético de Madrid
8.3.2018
21:05 RB Leipzig 2:1 FC Zenit
21:05 Sporting CP 2:0 FC Viktoria Plzeň
21:05 SS Lazio 2:2 FC Dynamo Kyiv
21:05 Olympique de Marseille 3:1 Athletic Club
19:00 CSKA Moskva 0:1 Olympique Lyonnais
19:00 Borussia Dortmund 1:2 FC Salzburg
19:00 AC Milan 0:2 Arsenal FC
19:00 Club Atlético de Madrid 3:0 FC Lokomotiv Moskva

1/16-finále

22.2.2018
21:05 AC Milan 1:0 PFC Ludogorets Razgrad
21:05 SC Braga 1:0 Olympique de Marseille
21:05 Arsenal FC 1:2 Östersunds FK
21:05 FC Salzburg 2:1 Real Sociedad de Fútbol
21:05 Atalanta BC 1:1 Borussia Dortmund
21:05 Athletic Club 1:2 FK Spartak Moskva
19:00 Club Atlético de Madrid 1:0 FC København
19:00 RB Leipzig 0:2 SSC Napoli
19:00 FC Dynamo Kyiv 0:0 AEK Athens FC
19:00 Sporting CP 3:3 FC Astana
19:00 SS Lazio 5:1 FCSB
19:00 Villarreal CF 0:1 Olympique Lyonnais
19:00 FC Viktoria Plzeň 2:0 FK Partizan
19:00 FC Zenit 3:0 Celtic FC
17:00 FC Lokomotiv Moskva 1:0 OGC Nice
21.2.2018
18:00 CSKA Moskva 1:0 FK Crvena zvezda
15.2.2018
21:05 Celtic FC 1:0 FC Zenit
21:05 SSC Napoli 1:3 RB Leipzig
21:05 FC København 1:4 Club Atlético de Madrid
21:05 FK Partizan 1:1 FC Viktoria Plzeň
21:05 FCSB 1:0 SS Lazio
21:05 AEK Athens FC 1:1 FC Dynamo Kyiv
21:05 Olympique Lyonnais 3:1 Villarreal CF
19:00 Borussia Dortmund 3:2 Atalanta BC
19:00 Östersunds FK 0:3 Arsenal FC
19:00 PFC Ludogorets Razgrad 0:3 AC Milan
19:00 Real Sociedad de Fútbol 2:2 FC Salzburg
19:00 Olympique de Marseille 3:0 SC Braga
19:00 FK Spartak Moskva 1:3 Athletic Club
19:00 OGC Nice 2:3 FC Lokomotiv Moskva
17:00 FC Astana 1:3 Sporting CP
13.2.2018
18:00 FK Crvena zvezda 0:0 CSKA Moskva

Skupina L

7.12.2017
21:05 Real Sociedad de Fútbol 1:3 FC Zenit
21:05 FK Vardar 1:1 Rosenborg BK
23.11.2017
19:00 Rosenborg BK 0:1 Real Sociedad de Fútbol
19:00 FC Zenit 2:1 FK Vardar
2.11.2017
21:05 Real Sociedad de Fútbol 3:0 FK Vardar
21:05 Rosenborg BK 1:1 FC Zenit
19.10.2017
19:00 FK Vardar 0:6 Real Sociedad de Fútbol
19:00 FC Zenit 3:1 Rosenborg BK
28.9.2017
19:00 Rosenborg BK 3:1 FK Vardar
19:00 FC Zenit 3:1 Real Sociedad de Fútbol
14.9.2017
21:05 Real Sociedad de Fútbol 4:0 Rosenborg BK
21:05 FK Vardar 0:5 FC Zenit
# Klub Z V R P Skóre Body
1 FC Zenit 6 5 1 0 17:5 16
2 Real Sociedad de Fútbol 6 4 0 2 16:6 12
3 Rosenborg BK 6 1 2 3 6:11 5
4 FK Vardar 6 0 1 5 3:20 1

Skupina K

7.12.2017
21:05 Vitesse 1:0 OGC Nice
21:05 SV Zulte Waregem 3:2 SS Lazio
23.11.2017
19:00 SS Lazio 1:1 Vitesse
19:00 OGC Nice 3:1 SV Zulte Waregem
2.11.2017
21:05 SS Lazio 1:0 OGC Nice
21:05 Vitesse 0:2 SV Zulte Waregem
19.10.2017
19:00 OGC Nice 1:3 SS Lazio
19:00 SV Zulte Waregem 1:1 Vitesse
28.9.2017
19:00 SS Lazio 2:0 SV Zulte Waregem
19:00 OGC Nice 3:0 Vitesse
14.9.2017
21:05 Vitesse 2:3 SS Lazio
21:05 SV Zulte Waregem 1:5 OGC Nice
# Klub Z V R P Skóre Body
1 SS Lazio 6 4 1 1 12:7 13
2 OGC Nice 6 3 0 3 12:7 9
3 SV Zulte Waregem 6 2 1 3 8:13 7
4 Vitesse 6 1 2 3 5:10 5

Skupina J

7.12.2017
21:05 Hertha BSC Berlin 1:1 Östersunds FK
21:05 FC Zorya Luhansk 0:2 Athletic Club
23.11.2017
19:00 Athletic Club 3:2 Hertha BSC Berlin
19:00 Östersunds FK 2:0 FC Zorya Luhansk
2.11.2017
21:05 Athletic Club 1:0 Östersunds FK
21:05 Hertha BSC Berlin 2:0 FC Zorya Luhansk
19.10.2017
19:00 Östersunds FK 2:2 Athletic Club
19:00 FC Zorya Luhansk 2:1 Hertha BSC Berlin
28.9.2017
19:00 Athletic Club 0:1 FC Zorya Luhansk
19:00 Östersunds FK 1:0 Hertha BSC Berlin
14.9.2017
21:05 Hertha BSC Berlin 0:0 Athletic Club
21:05 FC Zorya Luhansk 0:2 Östersunds FK
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Östersunds FK 6 3 2 1 8:4 11
2 Athletic Club 6 3 2 1 8:5 11
3 FC Zorya Luhansk 6 2 0 4 3:9 6
4 Hertha BSC Berlin 6 1 2 3 6:7 5

Skupina I

7.12.2017
21:05 Vitória SC 1:1 Konyaspor
21:05 Olympique de Marseille 0:0 FC Salzburg
23.11.2017
19:00 Konyaspor 1:1 Olympique de Marseille
19:00 FC Salzburg 3:0 Vitória SC
2.11.2017
21:05 Vitória SC 1:0 Olympique de Marseille
21:05 FC Salzburg 0:0 Konyaspor
19.10.2017
19:00 Konyaspor 0:2 FC Salzburg
19:00 Olympique de Marseille 2:1 Vitória SC
28.9.2017
19:00 Konyaspor 2:1 Vitória SC
19:00 FC Salzburg 1:0 Olympique de Marseille
14.9.2017
21:05 Vitória SC 1:1 FC Salzburg
21:05 Olympique de Marseille 1:0 Konyaspor
# Klub Z V R P Skóre Body
1 FC Salzburg 6 3 3 0 7:1 12
2 Olympique de Marseille 6 2 2 2 4:4 8
3 Konyaspor 6 1 3 2 4:6 6
4 Vitória SC 6 1 2 3 5:9 5

Skupina H

7.12.2017
21:05 Arsenal FC 6:0 FC BATE Borisov
21:05 FK Crvena zvezda 1:0 1. FC Köln
23.11.2017
19:00 FC BATE Borisov 0:0 FK Crvena zvezda
19:00 1. FC Köln 1:0 Arsenal FC
2.11.2017
21:05 Arsenal FC 0:0 FK Crvena zvezda
21:05 1. FC Köln 5:2 FC BATE Borisov
19.10.2017
19:00 FC BATE Borisov 1:0 1. FC Köln
19:00 FK Crvena zvezda 0:1 Arsenal FC
28.9.2017
19:00 FC BATE Borisov 2:4 Arsenal FC
19:00 1. FC Köln 0:1 FK Crvena zvezda
14.9.2017
21:05 Arsenal FC 3:1 1. FC Köln
21:05 FK Crvena zvezda 1:1 FC BATE Borisov
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Arsenal FC 6 4 1 1 14:4 13
2 FK Crvena zvezda 6 2 3 1 3:2 9
3 1. FC Köln 6 2 0 4 7:8 6
4 FC BATE Borisov 6 1 2 3 6:16 5

Skupina G

7.12.2017
21:05 FCSB 1:2 FC Lugano
21:05 Hapoel Beer Sheva FC 0:2 FC Viktoria Plzeň
23.11.2017
19:00 FC Lugano 1:0 Hapoel Beer Sheva FC
19:00 FC Viktoria Plzeň 2:0 FCSB
2.11.2017
21:05 FCSB 1:1 Hapoel Beer Sheva FC
21:05 FC Viktoria Plzeň 4:1 FC Lugano
19.10.2017
19:00 Hapoel Beer Sheva FC 1:2 FCSB
19:00 FC Lugano 3:2 FC Viktoria Plzeň
28.9.2017
19:00 FC Lugano 1:2 FCSB
19:00 FC Viktoria Plzeň 3:1 Hapoel Beer Sheva FC
14.9.2017
21:05 FCSB 3:0 FC Viktoria Plzeň
21:05 Hapoel Beer Sheva FC 2:1 FC Lugano
# Klub Z V R P Skóre Body
1 FC Viktoria Plzeň 6 4 0 2 13:8 12
2 FCSB 6 3 1 2 9:7 10
3 FC Lugano 6 3 0 3 9:11 9
4 Hapoel Beer Sheva FC 6 1 1 4 5:10 4

Skupina F

7.12.2017
19:00 FC København 2:0 FC Sheriff
19:00 FC Fastav Zlín 0:2 FC Lokomotiv Moskva
23.11.2017
21:05 FC Sheriff 1:0 FC Fastav Zlín
19:00 FC Lokomotiv Moskva 2:1 FC København
2.11.2017
19:00 FC København 3:0 FC Fastav Zlín
19:00 FC Lokomotiv Moskva 1:2 FC Sheriff
19.10.2017
21:05 FC Sheriff 1:1 FC Lokomotiv Moskva
21:05 FC Fastav Zlín 1:1 FC København
28.9.2017
21:05 FC Lokomotiv Moskva 3:0 FC Fastav Zlín
21:05 FC Sheriff 0:0 FC København
14.9.2017
19:00 FC København 0:0 FC Lokomotiv Moskva
19:00 FC Fastav Zlín 0:0 FC Sheriff
# Klub Z V R P Skóre Body
1 FC Lokomotiv Moskva 6 3 2 1 9:4 11
2 FC København 6 2 3 1 7:3 9
3 FC Sheriff 6 2 3 1 4:4 9
4 FC Fastav Zlín 6 0 2 4 1:10 2

Skupina E

7.12.2017
19:00 Apollon Limassol FC 0:3 Everton FC
19:00 Atalanta BC 1:0 Olympique Lyonnais
23.11.2017
21:05 Everton FC 1:5 Atalanta BC
21:05 Olympique Lyonnais 4:0 Apollon Limassol FC
2.11.2017
19:00 Apollon Limassol FC 1:1 Atalanta BC
19:00 Olympique Lyonnais 3:0 Everton FC
19.10.2017
21:05 Atalanta BC 3:1 Apollon Limassol FC
21:05 Everton FC 1:2 Olympique Lyonnais
28.9.2017
21:05 Everton FC 2:2 Apollon Limassol FC
21:05 Olympique Lyonnais 1:1 Atalanta BC
14.9.2017
19:00 Apollon Limassol FC 1:1 Olympique Lyonnais
19:00 Atalanta BC 3:0 Everton FC
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Atalanta BC 6 4 2 0 14:4 14
2 Olympique Lyonnais 6 3 2 1 11:4 11
3 Everton FC 6 1 1 4 7:15 4
4 Apollon Limassol FC 6 0 3 3 5:14 3

Skupina D

7.12.2017
19:00 FK Austria Wien 0:0 AEK Athens FC
19:00 HNK Rijeka 2:0 AC Milan
23.11.2017
21:05 AC Milan 5:1 FK Austria Wien
21:05 AEK Athens FC 2:2 HNK Rijeka
2.11.2017
19:00 AEK Athens FC 0:0 AC Milan
19:00 HNK Rijeka 1:4 FK Austria Wien
19.10.2017
21:05 AC Milan 0:0 AEK Athens FC
21:05 FK Austria Wien 1:3 HNK Rijeka
28.9.2017
21:05 AC Milan 3:2 HNK Rijeka
21:05 AEK Athens FC 2:2 FK Austria Wien
14.9.2017
19:00 FK Austria Wien 1:5 AC Milan
19:00 HNK Rijeka 1:2 AEK Athens FC
# Klub Z V R P Skóre Body
1 AC Milan 6 3 2 1 13:6 11
2 AEK Athens FC 6 1 5 0 6:5 8
3 HNK Rijeka 6 2 1 3 11:12 7
4 FK Austria Wien 6 1 2 3 9:16 5

Skupina C

7.12.2017
19:00 İstanbul Başakşehir 2:1 SC Braga
19:00 TSG 1899 Hoffenheim 1:1 PFC Ludogorets Razgrad
23.11.2017
21:05 SC Braga 3:1 TSG 1899 Hoffenheim
21:05 PFC Ludogorets Razgrad 1:2 İstanbul Başakşehir
2.11.2017
19:00 İstanbul Başakşehir 1:1 TSG 1899 Hoffenheim
19:00 PFC Ludogorets Razgrad 1:1 SC Braga
19.10.2017
21:05 SC Braga 0:2 PFC Ludogorets Razgrad
21:05 TSG 1899 Hoffenheim 3:1 İstanbul Başakşehir
28.9.2017
21:05 SC Braga 2:1 İstanbul Başakşehir
21:05 PFC Ludogorets Razgrad 2:1 TSG 1899 Hoffenheim
14.9.2017
19:00 İstanbul Başakşehir 0:0 PFC Ludogorets Razgrad
19:00 TSG 1899 Hoffenheim 1:2 SC Braga
# Klub Z V R P Skóre Body
1 SC Braga 6 3 1 2 9:8 10
2 PFC Ludogorets Razgrad 6 2 3 1 7:5 9
3 İstanbul Başakşehir 6 2 2 2 7:8 8
4 TSG 1899 Hoffenheim 6 1 2 3 8:10 5

Skupina B

7.12.2017
19:00 FC Dynamo Kyiv 4:1 FK Partizan
19:00 BSC Young Boys 2:1 KF Skënderbeu
23.11.2017
21:05 FK Partizan 2:1 BSC Young Boys
21:05 KF Skënderbeu 3:2 FC Dynamo Kyiv
2.11.2017
19:00 FK Partizan 2:0 KF Skënderbeu
19:00 BSC Young Boys 0:1 FC Dynamo Kyiv
19.10.2017
21:05 FC Dynamo Kyiv 2:2 BSC Young Boys
21:05 KF Skënderbeu 0:0 FK Partizan
28.9.2017
21:05 FK Partizan 2:3 FC Dynamo Kyiv
21:05 KF Skënderbeu 1:1 BSC Young Boys
14.9.2017
19:00 FC Dynamo Kyiv 3:1 KF Skënderbeu
19:00 BSC Young Boys 1:1 FK Partizan
# Klub Z V R P Skóre Body
1 FC Dynamo Kyiv 6 4 1 1 15:9 13
2 FK Partizan 6 2 2 2 8:9 8
3 BSC Young Boys 6 1 3 2 7:8 6
4 KF Skënderbeu 6 1 2 3 6:10 5

Skupina A

7.12.2017
19:00 SK Slavia Praha 0:1 FC Astana
19:00 Villarreal CF 0:1 Maccabi Tel-Aviv FC
23.11.2017
21:05 Maccabi Tel-Aviv FC 0:2 SK Slavia Praha
17:00 FC Astana 2:3 Villarreal CF
2.11.2017
19:00 Maccabi Tel-Aviv FC 0:1 FC Astana
19:00 SK Slavia Praha 0:2 Villarreal CF
19.10.2017
21:05 Villarreal CF 2:2 SK Slavia Praha
17:00 FC Astana 4:0 Maccabi Tel-Aviv FC
28.9.2017
21:05 Maccabi Tel-Aviv FC 0:0 Villarreal CF
17:00 FC Astana 1:1 SK Slavia Praha
14.9.2017
19:00 SK Slavia Praha 1:0 Maccabi Tel-Aviv FC
19:00 Villarreal CF 3:1 FC Astana
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Villarreal CF 6 3 2 1 10:6 11
2 FC Astana 6 3 1 2 10:7 10
3 SK Slavia Praha 6 2 2 2 6:6 8
4 Maccabi Tel-Aviv FC 6 1 1 4 1:8 4

4. předkolo

24.8.2017
21:05 FK Austria Wien 0:1 NK Osijek
21:00 HNK Hajduk Split 1:1 Everton FC
21:00 FK Crvena zvezda 2:1 FC Krasnodar
20:45 Rosenborg BK 3:2 AFC Ajax
20:45 Athletic Club 1:0 Panathinaikos FC
20:45 KF Shkëndija 0:1 AC Milan
20:45 SC Braga 3:2 FH Hafnarfjördur
20:45 Olympique de Marseille 3:0 NK Domžale
20:00 KF Skënderbeu 0:0 GNK Dinamo Zagreb
20:00 Videoton FC 0:4 FK Partizan
20:00 AEK Athens FC 3:0 Club Brugge KV
20:00 FC Midtjylland 1:1 Apollon Limassol FC
19:30 Fenerbahçe SK 1:2 FK Vardar
19:30 FK Sūduva 0:0 PFC Ludogorets Razgrad
19:05 FC Olexandriya 1:2 FC BATE Borisov
19:00 Maccabi Tel-Aviv FC 2:2 SCR Altach
19:00 FC Salzburg 4:0 FC Viitorul
19:00 FC Zenit 2:0p FC Utrecht
19:00 Östersunds FK 2:0 PAOK FC
19:00 FC Sheriff 0:0 Legia Warszawa
18:45 FC Dynamo Kyiv 3:1 CS Marítimo
18:00 AEK Larnaca FC 0:0 FC Viktoria Plzeň
17.8.2017
21:30 CS Marítimo 0:0 FC Dynamo Kyiv
21:05 Everton FC 2:0 HNK Hajduk Split
21:00 FK Partizan 0:0 Videoton FC
20:45 AFC Ajax 0:1 Rosenborg BK
20:45 Legia Warszawa 1:1 FC Sheriff
20:45 Club Brugge KV 0:0 AEK Athens FC
20:45 NK Osijek 1:2 FK Austria Wien
20:45 NK Domžale 1:1 Olympique de Marseille
20:45 AC Milan 6:0 KF Shkëndija
20:45 FC Viitorul 1:3 FC Salzburg
20:30 Panathinaikos FC 2:3 Athletic Club
20:30 SCR Altach 0:1 Maccabi Tel-Aviv FC
20:30 PFC Ludogorets Razgrad 2:0 FK Sūduva
20:15 FC Viktoria Plzeň 3:1 AEK Larnaca FC
20:00 PAOK FC 3:1 Östersunds FK
20:00 FK Vardar 2:0 Fenerbahçe SK
19:45 FH Hafnarfjördur 1:2 SC Braga
19:00 FC Krasnodar 3:2 FK Crvena zvezda
19:00 Apollon Limassol FC 3:2 FC Midtjylland
19:00 FC BATE Borisov 1:1 FC Olexandriya
19:00 GNK Dinamo Zagreb 1:1 KF Skënderbeu
16.8.2017
18:00 FC Utrecht 1:0 FC Zenit

3. předkolo

3.8.2017
22:00 SC Braga 2:1p AIK Stockholm
21:05 NK Domžale 2:0 SC Freiburg
21:00 Panionios GSS 0:1 Maccabi Tel-Aviv FC
20:45 Athletic Club 3:0 FC Dinamo Bucureşti
20:45 KV Oostende 0:0 Olympique de Marseille
20:45 NK Osijek 1:0 PSV Eindhoven
20:45 AC Milan 2:0 CS U. Craiova
20:45 MFK Ružomberok 0:1 Everton FC
20:30 SCR Altach 3:1 KAA Gent
20:30 HNK Hajduk Split 2:0 Brøndby IF
20:30 FC Midtjylland 2:1 Arka Gdynia
20:15 KKS Lech Poznań 2:2 FC Utrecht
20:00 CS Marítimo 2:0 PFC Botev Plovdiv
20:00 PAOK FC 2:0 FC Olimpik Donetsk
20:00 KF Skënderbeu 3:1pk FK Mladá Boleslav
19:45 Lyngby BK 1:3 FC Krasnodar
19:30 Fenerbahçe SK 1:1 SK Sturm Graz
19:30 CS Fola Esch 1:2 Östersunds FK
19:00 FC Olexandriya 1:0 FC Astra Giurgiu
19:00 AC Sparta Praha 0:1 FK Crvena zvezda
19:00 Apollon Limassol FC 2:0 Aberdeen FC
19:00 Videoton FC 1:0 FC Girondins de Bordeaux
19:00 Qäbälä FK 1:2 Panathinaikos FC
19:00 FC Zenit 0:1 Bnei Yehuda Tel-Aviv FC
18:30 Odds BK 0:0 GNK Dinamo Zagreb
17:00 FC Dinamo Minsk 1:1 AEK Larnaca FC
17:00 KF Shkëndija 3:0 FK Trakai
2.8.2017
18:00 FC Sion 1:1 FK Sūduva
18:00 AEL Limassol FC 1:2 FK Austria Wien
27.7.2017
21:05 FK Austria Wien 0:0 AEL Limassol FC
21:05 Everton FC 1:0 MFK Ružomberok
21:05 SC Freiburg 1:0 NK Domžale
20:45 Aberdeen FC 2:1 Apollon Limassol FC
20:45 GNK Dinamo Zagreb 2:1 Odds BK
20:45 Olympique de Marseille 4:2 KV Oostende
20:30 FK Crvena zvezda 2:0 AC Sparta Praha
20:30 KAA Gent 1:1 SCR Altach
20:30 Panathinaikos FC 1:0 Qäbälä FK
20:30 FC Girondins de Bordeaux 2:1 Videoton FC
20:00 Brøndby IF 0:0 HNK Hajduk Split
20:00 CS U. Craiova 0:1 AC Milan
20:00 Arka Gdynia 3:2 FC Midtjylland
19:30 FC Dinamo Bucureşti 1:1 Athletic Club
19:30 Bnei Yehuda Tel-Aviv FC 0:2 FC Zenit
19:30 FC Astra Giurgiu 0:0 FC Olexandriya
19:30 PFC Botev Plovdiv 0:0 CS Marítimo
19:00 FC Krasnodar 2:1 Lyngby BK
19:00 FK Sūduva 3:0 FC Sion
19:00 Östersunds FK 1:0 CS Fola Esch
19:00 FC Utrecht 0:0 KKS Lech Poznań
19:00 AEK Larnaca FC 2:0 FC Dinamo Minsk
19:00 PSV Eindhoven 0:1 NK Osijek
19:00 AIK Stockholm 1:1 SC Braga
19:00 SK Sturm Graz 1:2 Fenerbahçe SK
18:45 Maccabi Tel-Aviv FC 1:0 Panionios GSS
18:30 FK Trakai 2:1 KF Shkëndija
18:30 FC Olimpik Donetsk 1:1 PAOK FC
18:00 FK Mladá Boleslav 2:1 KF Skënderbeu