Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další informace.

HET liga - zápasy

26.5.2018
17:00 Bohemians Praha 1905 0:0 AC Sparta Praha
17:00 FC Baník Ostrava 2:0 FC Zbrojovka Brno
17:00 FK Dukla Praha 1:5 FC Viktoria Plzeň
17:00 SK Sigma Olomouc 3:0 FK Mladá Boleslav
17:00 FK Jablonec 2:0 1.FC Slovácko
17:00 FK Teplice 0:3 SK Slavia Praha
17:00 FC Vysočina Jihlava 0:2 MFK Karviná
17:00 FC Fastav Zlín 3:1 FC Slovan Liberec
19.5.2018
17:00 FC Slovan Liberec 1:0 Bohemians Praha 1905
16:00 FC Zbrojovka Brno 0:0 FC Vysočina Jihlava
16:00 FC Viktoria Plzeň 2:1 FK Teplice
16:00 MFK Karviná 0:0 FC Baník Ostrava
16:00 SK Slavia Praha 1:3 FK Jablonec
16:00 1.FC Slovácko 1:1 FC Fastav Zlín
16:00 FK Mladá Boleslav 1:0 FK Dukla Praha
16:00 AC Sparta Praha 1:0 SK Sigma Olomouc
14.5.2018
18:00 FK Dukla Praha 0:2 SK Slavia Praha
13.5.2018
18:00 FK Jablonec 2:1 MFK Karviná
17:00 Bohemians Praha 1905 1:3 FK Mladá Boleslav
17:00 FK Teplice 1:4 FC Zbrojovka Brno
12.5.2018
18:30 FC Viktoria Plzeň 1:1 1.FC Slovácko
18:00 FC Fastav Zlín 1:4 SK Sigma Olomouc
16:15 FC Baník Ostrava 1:1 FC Slovan Liberec
11.5.2018
17:30 FC Vysočina Jihlava 0:1 AC Sparta Praha
5.5.2018
18:30 SK Slavia Praha 2:0 FC Viktoria Plzeň
17:00 1.FC Slovácko 0:0 FK Teplice
16:15 SK Sigma Olomouc 1:1 Bohemians Praha 1905
16:00 FC Zbrojovka Brno 0:3 FK Jablonec
16:00 MFK Karviná 1:3 FK Dukla Praha
16:00 FC Slovan Liberec 1:3 FC Vysočina Jihlava
16:00 FK Mladá Boleslav 0:0 FC Baník Ostrava
4.5.2018
19:15 AC Sparta Praha 2:1 FC Fastav Zlín
29.4.2018
18:30 FK Jablonec 2:0 FC Slovan Liberec
17:00 FK Teplice 1:2 SK Sigma Olomouc
17:00 FC Fastav Zlín 1:1 Bohemians Praha 1905
15:00 SK Slavia Praha 0:0 1.FC Slovácko
28.4.2018
20:15 FC Viktoria Plzeň 2:0 MFK Karviná
15:00 FC Baník Ostrava 3:2 AC Sparta Praha
27.4.2018
18:00 FK Dukla Praha 2:1 FC Zbrojovka Brno
18:00 FC Vysočina Jihlava 0:0 FK Mladá Boleslav
22.4.2018
18:00 FC Slovan Liberec 0:0 SK Slavia Praha
16:00 MFK Karviná 1:1 FK Teplice
21.4.2018
20:15 FC Zbrojovka Brno 1:3 FC Viktoria Plzeň
18:00 FK Mladá Boleslav 0:1 FC Fastav Zlín
17:00 Bohemians Praha 1905 1:1 FC Vysočina Jihlava
17:00 1.FC Slovácko 2:0 FK Dukla Praha
15:00 SK Sigma Olomouc 1:0 FC Baník Ostrava
20.4.2018
20:15 AC Sparta Praha 2:0 FK Jablonec
15.4.2018
18:00 FC Viktoria Plzeň 2:2 AC Sparta Praha
14.4.2018
18:00 FK Dukla Praha 2:0 FC Slovan Liberec
17:00 1.FC Slovácko 1:0 FC Zbrojovka Brno
16:30 FC Baník Ostrava 2:0 Bohemians Praha 1905
16:00 FK Jablonec 0:0 SK Sigma Olomouc
13.4.2018
18:00 FC Vysočina Jihlava 1:1 FC Fastav Zlín
18:00 SK Slavia Praha 3:2 MFK Karviná
18:00 FK Teplice 1:1 FK Mladá Boleslav
8.4.2018
18:00 Bohemians Praha 1905 5:2 FC Viktoria Plzeň
16:00 MFK Karviná 0:0 1.FC Slovácko
7.4.2018
18:00 FC Slovan Liberec 1:2 FK Teplice
17:00 FC Fastav Zlín 0:2 FC Baník Ostrava
17:00 FK Mladá Boleslav 1:1 FK Jablonec
17:00 SK Sigma Olomouc 1:1 FC Vysočina Jihlava
15:00 AC Sparta Praha 3:0 FK Dukla Praha
13:00 FC Zbrojovka Brno 0:1 SK Slavia Praha
4.4.2018
18:00 FC Baník Ostrava 0:0 FC Viktoria Plzeň
1.4.2018
18:00 SK Slavia Praha 1:2 FC Fastav Zlín
31.3.2018
20:15 FC Viktoria Plzeň 1:2 FK Mladá Boleslav
18:00 FK Teplice 1:1 AC Sparta Praha
15:00 FC Zbrojovka Brno 0:0 MFK Karviná
15:00 FK Jablonec 2:1 Bohemians Praha 1905
15:00 1.FC Slovácko 0:1 FC Slovan Liberec
30.3.2018
20:15 FC Baník Ostrava 3:1 FC Vysočina Jihlava
18:00 FK Dukla Praha 2:3 SK Sigma Olomouc
18.3.2018
17:00 FC Fastav Zlín 0:1 FC Viktoria Plzeň
15:00 Bohemians Praha 1905 2:0 FK Teplice
17.3.2018
20:00 SK Sigma Olomouc 1:1 MFK Karviná
17:30 AC Sparta Praha 3:3 SK Slavia Praha
17:00 FC Baník Ostrava 1:2 FK Dukla Praha
15:00 FC Vysočina Jihlava 0:4 FK Jablonec
15:00 FK Mladá Boleslav 1:1 1.FC Slovácko
16.3.2018
20:15 FC Slovan Liberec 2:0 FC Zbrojovka Brno
11.3.2018
17:15 FC Viktoria Plzeň 2:2 FC Slovan Liberec
15:00 SK Slavia Praha 3:1 SK Sigma Olomouc
15:00 FK Jablonec 2:0 FC Baník Ostrava
10.3.2018
19:00 FK Teplice 2:1 FC Fastav Zlín
15:00 FC Zbrojovka Brno 0:3 FK Mladá Boleslav
15:00 1.FC Slovácko 1:0 Bohemians Praha 1905
15:00 MFK Karviná 1:1 AC Sparta Praha
9.3.2018
18:00 FK Dukla Praha 1:3 FC Vysočina Jihlava
4.3.2018
18:00 AC Sparta Praha 1:1 FC Zbrojovka Brno
3.3.2018
18:00 FK Mladá Boleslav 0:3 SK Slavia Praha
15:00 FC Vysočina Jihlava 3:1 FK Teplice
15:00 SK Sigma Olomouc 1:0 1.FC Slovácko
15:00 FC Slovan Liberec 2:2 MFK Karviná
15:00 FC Fastav Zlín 0:4 FK Jablonec
2.3.2018
20:15 Bohemians Praha 1905 2:0 FK Dukla Praha
26.2.2018
17:00 FC Viktoria Plzeň 0:1 FC Vysočina Jihlava
25.2.2018
18:00 SK Slavia Praha 1:0 Bohemians Praha 1905
15:00 MFK Karviná 4:0 FC Fastav Zlín
24.2.2018
18:30 FK Teplice 0:0 FC Baník Ostrava
16:30 1.FC Slovácko 1:1 AC Sparta Praha
15:00 FC Zbrojovka Brno 1:0 SK Sigma Olomouc
15:00 FC Slovan Liberec 1:0 FK Mladá Boleslav
23.2.2018
18:00 FK Dukla Praha 0:1 FK Jablonec
18.2.2018
18:00 AC Sparta Praha 2:0 FC Slovan Liberec
16:00 SK Sigma Olomouc 0:0 FC Viktoria Plzeň
17.2.2018
18:30 Bohemians Praha 1905 1:0 FC Zbrojovka Brno
16:30 FC Vysočina Jihlava 1:0 SK Slavia Praha
15:00 FK Jablonec 2:1 FK Teplice
15:00 FK Mladá Boleslav 0:1 MFK Karviná
15:00 FC Baník Ostrava 1:2 1.FC Slovácko
15:00 FC Fastav Zlín 1:1 FK Dukla Praha
3.12.2017
18:00 AC Sparta Praha 3:0 FK Mladá Boleslav
2.12.2017
19:00 FC Viktoria Plzeň 2:0 FK Jablonec
15:00 FC Zbrojovka Brno 1:1 FC Fastav Zlín
15:00 FK Dukla Praha 0:2 FK Teplice
15:00 MFK Karviná 1:0 Bohemians Praha 1905
15:00 1.FC Slovácko 2:1 FC Vysočina Jihlava
15:00 FC Slovan Liberec 1:0 SK Sigma Olomouc
1.12.2017
19:30 SK Slavia Praha 2:1 FC Baník Ostrava
27.11.2017
17:30 FK Jablonec 1:1 SK Slavia Praha
17:30 FC Fastav Zlín 2:1 1.FC Slovácko
26.11.2017
18:00 SK Sigma Olomouc 1:0 AC Sparta Praha
15:00 FK Teplice 0:0 FC Viktoria Plzeň
25.11.2017
18:30 FC Baník Ostrava 2:1 MFK Karviná
24.11.2017
20:15 Bohemians Praha 1905 0:0 FC Slovan Liberec
18:00 FC Vysočina Jihlava 0:2 FC Zbrojovka Brno
17:30 FK Dukla Praha 4:1 FK Mladá Boleslav
19.11.2017
15:00 MFK Karviná 2:1 FK Jablonec
15:00 FK Mladá Boleslav 1:2 Bohemians Praha 1905
18.11.2017
20:00 1.FC Slovácko 1:4 FC Viktoria Plzeň
18:00 SK Slavia Praha 5:0 FK Dukla Praha
16:00 FC Zbrojovka Brno 1:0 FK Teplice
16:00 SK Sigma Olomouc 2:0 FC Fastav Zlín
16:00 FC Slovan Liberec 2:1 FC Baník Ostrava
17.11.2017
15:00 AC Sparta Praha 1:0 FC Vysočina Jihlava
5.11.2017
18:00 FC Viktoria Plzeň 1:0 SK Slavia Praha
16:00 FC Fastav Zlín 2:2 AC Sparta Praha
14:00 FK Jablonec 1:0 FC Zbrojovka Brno
4.11.2017
18:00 Bohemians Praha 1905 1:1 SK Sigma Olomouc
15:00 FC Baník Ostrava 0:1 FK Mladá Boleslav
15:00 FK Dukla Praha 3:2 MFK Karviná
15:00 FK Teplice 3:0 1.FC Slovácko
15:00 FC Vysočina Jihlava 3:1 FC Slovan Liberec
29.10.2017
18:00 AC Sparta Praha 3:2 FC Baník Ostrava
15:45 1.FC Slovácko 0:3 SK Slavia Praha
15:00 FK Mladá Boleslav 2:1 FC Vysočina Jihlava
28.10.2017
17:00 Bohemians Praha 1905 1:1 FC Fastav Zlín
17:00 FC Zbrojovka Brno 0:0 FK Dukla Praha
17:00 SK Sigma Olomouc 1:0 FK Teplice
17:00 FC Slovan Liberec 4:1 FK Jablonec
27.10.2017
20:15 MFK Karviná 1:3 FC Viktoria Plzeň
22.10.2017
18:00 FC Fastav Zlín 1:5 FK Mladá Boleslav
18:00 SK Slavia Praha 1:2 FC Slovan Liberec
17:00 FC Viktoria Plzeň 3:0 FC Zbrojovka Brno
21.10.2017
18:15 FK Jablonec 0:3 AC Sparta Praha
17:00 FK Teplice 1:0 MFK Karviná
20.10.2017
20:15 FC Baník Ostrava 1:1 SK Sigma Olomouc
18:00 FC Vysočina Jihlava 2:4 Bohemians Praha 1905
19.10.2017
18:00 FK Dukla Praha 1:1 1.FC Slovácko
15.10.2017
18:00 AC Sparta Praha 0:1 FC Viktoria Plzeň
14.10.2017
20:00 MFK Karviná 0:2 SK Slavia Praha
17:00 SK Sigma Olomouc 0:0 FK Jablonec
17:00 FC Fastav Zlín 2:1 FC Vysočina Jihlava
17:00 FC Zbrojovka Brno 2:1 1.FC Slovácko
17:00 FC Slovan Liberec 3:0 FK Dukla Praha
17:00 FK Mladá Boleslav 2:2 FK Teplice
13.10.2017
20:15 Bohemians Praha 1905 2:1 FC Baník Ostrava
1.10.2017
18:00 SK Slavia Praha 2:0 FC Zbrojovka Brno
17:00 FK Jablonec 3:1 FK Mladá Boleslav
17:00 FC Vysočina Jihlava 0:1 SK Sigma Olomouc
17:00 FC Baník Ostrava 2:2 FC Fastav Zlín
15:00 FC Viktoria Plzeň 2:1 Bohemians Praha 1905
30.9.2017
20:00 FK Dukla Praha 0:0 AC Sparta Praha
17:00 1.FC Slovácko 0:0 MFK Karviná
29.9.2017
20:15 FK Teplice 2:1 FC Slovan Liberec
25.9.2017
19:00 FC Slovan Liberec 1:1 1.FC Slovácko
24.9.2017
18:00 AC Sparta Praha 3:0 FK Teplice
17:00 FC Vysočina Jihlava 2:1 FC Baník Ostrava
17:00 MFK Karviná 2:1 FC Zbrojovka Brno
23.9.2017
18:00 FK Mladá Boleslav 0:2 FC Viktoria Plzeň
17:00 Bohemians Praha 1905 0:1 FK Jablonec
17:00 SK Sigma Olomouc 3:0 FK Dukla Praha
17:00 FC Fastav Zlín 1:1 SK Slavia Praha
18.9.2017
18:00 FC Viktoria Plzeň 2:1 FC Fastav Zlín
17.9.2017
18:00 SK Slavia Praha 2:0 AC Sparta Praha
15:00 FK Jablonec 5:0 FC Vysočina Jihlava
16.9.2017
19:00 1.FC Slovácko 0:1 FK Mladá Boleslav
17:00 FC Zbrojovka Brno 1:2 FC Slovan Liberec
17:00 MFK Karviná 3:5 SK Sigma Olomouc
15.9.2017
18:00 FK Dukla Praha 2:0 FC Baník Ostrava
18:00 FK Teplice 0:0 Bohemians Praha 1905
10.9.2017
18:00 FC Vysočina Jihlava 3:2 FK Dukla Praha
18:00 AC Sparta Praha 2:0 MFK Karviná
15:00 FK Mladá Boleslav 3:0 FC Zbrojovka Brno
9.9.2017
18:00 SK Sigma Olomouc 1:1 SK Slavia Praha
17:00 Bohemians Praha 1905 1:0 1.FC Slovácko
17:00 FC Baník Ostrava 2:2 FK Jablonec
17:00 FC Fastav Zlín 2:0 FK Teplice
16:00 FC Slovan Liberec 0:3 FC Viktoria Plzeň
27.8.2017
18:30 FC Viktoria Plzeň 3:0 FC Baník Ostrava
17:00 FK Teplice 3:1 FC Vysočina Jihlava
16:30 SK Slavia Praha 4:0 FK Mladá Boleslav
16:00 FK Jablonec 2:0 FC Fastav Zlín
26.8.2017
19:00 1.FC Slovácko 0:0 SK Sigma Olomouc
17:00 FC Zbrojovka Brno 2:0 AC Sparta Praha
16:00 MFK Karviná 0:1 FC Slovan Liberec
25.8.2017
18:00 FK Dukla Praha 2:0 Bohemians Praha 1905
20.8.2017
17:00 FK Jablonec 2:2 FK Dukla Praha
17:00 FC Vysočina Jihlava 1:2 FC Viktoria Plzeň
17:00 SK Sigma Olomouc 3:0 FC Zbrojovka Brno
19.8.2017
20:00 FK Mladá Boleslav 0:3 FC Slovan Liberec
18:00 Bohemians Praha 1905 0:0 SK Slavia Praha
17:00 FC Baník Ostrava 3:3 FK Teplice
17:00 FC Fastav Zlín 1:0 MFK Karviná
18.8.2017
20:15 AC Sparta Praha 1:0 1.FC Slovácko
13.8.2017
18:00 FC Slovan Liberec 1:1 AC Sparta Praha
17:00 FK Dukla Praha 1:0 FC Fastav Zlín
17:00 MFK Karviná 1:1 FK Mladá Boleslav
16:00 FK Teplice 1:1 FK Jablonec
12.8.2017
16:00 FC Zbrojovka Brno 0:0 Bohemians Praha 1905
16:00 FC Viktoria Plzeň 1:0 SK Sigma Olomouc
16:00 1.FC Slovácko 5:2 FC Baník Ostrava
11.8.2017
18:00 SK Slavia Praha 2:0 FC Vysočina Jihlava
7.8.2017
17:00 FK Mladá Boleslav 0:1 AC Sparta Praha
6.8.2017
18:00 FC Baník Ostrava 0:0 SK Slavia Praha
16:00 FK Jablonec 0:1 FC Viktoria Plzeň
16:00 FC Vysočina Jihlava 0:0 1.FC Slovácko
5.8.2017
17:00 Bohemians Praha 1905 2:1 MFK Karviná
17:00 SK Sigma Olomouc 2:1 FC Slovan Liberec
17:00 FK Teplice 3:1 FK Dukla Praha
17:00 FC Fastav Zlín 2:1 FC Zbrojovka Brno
30.7.2017
19:00 AC Sparta Praha 1:1 Bohemians Praha 1905
17:00 FC Slovan Liberec 1:0 FC Fastav Zlín
17:00 FK Mladá Boleslav 1:2 SK Sigma Olomouc
29.7.2017
20:00 SK Slavia Praha 1:0 FK Teplice
17:00 MFK Karviná 2:0 FC Vysočina Jihlava
17:00 FC Viktoria Plzeň 4:0 FK Dukla Praha
17:00 1.FC Slovácko 1:1 FK Jablonec
28.7.2017
18:00 FC Zbrojovka Brno 1:3 FC Baník Ostrava