Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další informace.

La Liga - zápasy

20.5.2018
20:45 FC Barcelona : Real Sociedad de Fútbol
18:30 Club Atlético de Madrid : SD Eibar
16:15 Athletic Club : RCD Espanyol
12:00 Valencia CF : RC Deportivo La Coruña
19.5.2018
20:45 Villarreal CF 2:2 Real Madrid CF
18:30 Málaga CF 0:1 Getafe CF
18:30 Sevilla FC 1:0 Deportivo Alavés SAD
18:30 UD Las Palmas 1:2 Girona FC
16:15 CD Leganes 3:2 Real Betis Balompié
13:00 RC Celta de Vigo 4:2 Levante UD
13.5.2018
20:45 Levante UD 5:4 FC Barcelona
16:15 RCD Espanyol 4:1 Málaga CF
12.5.2018
20:45 Real Madrid CF 6:0 RC Celta de Vigo
18:30 Deportivo Alavés SAD 3:1 Athletic Club
18:30 Getafe CF 0:1 Club Atlético de Madrid
18:30 Real Betis Balompié 2:2 Sevilla FC
18:30 Girona FC 0:1 Valencia CF
18:30 SD Eibar 1:0 UD Las Palmas
18:30 RC Deportivo La Coruña 2:4 Villarreal CF
16:15 Real Sociedad de Fútbol 3:2 CD Leganes
9.5.2018
16:00 FC Barcelona 5:1 Villarreal CF
16:00 Sevilla FC 3:2 Real Madrid CF
7.5.2018
21:00 CD Leganes 0:3 Levante UD
6.5.2018
20:45 FC Barcelona 2:2 Real Madrid CF
18:30 UD Las Palmas 0:1 Getafe CF
16:15 Club Atlético de Madrid 0:2 RCD Espanyol
12:00 Málaga CF 0:3 Deportivo Alavés SAD
5.5.2018
20:45 Villarreal CF 1:0 Valencia CF
18:30 RC Celta de Vigo 1:1 RC Deportivo La Coruña
16:15 Athletic Club 2:0 Real Betis Balompié
13:00 Girona FC 1:4 SD Eibar
4.5.2018
21:00 Sevilla FC 1:0 Real Sociedad de Fútbol
30.4.2018
21:00 Real Betis Balompié 2:1 Málaga CF
29.4.2018
20:45 RC Deportivo La Coruña 2:4 FC Barcelona
18:30 Valencia CF 0:0 SD Eibar
16:15 Deportivo Alavés SAD 0:1 Club Atlético de Madrid
12:00 Getafe CF 1:1 Girona FC
28.4.2018
20:45 Villarreal CF 4:1 RC Celta de Vigo
18:30 Real Madrid CF 2:1 CD Leganes
16:15 Real Sociedad de Fútbol 3:1 Athletic Club
13:00 RCD Espanyol 1:1 UD Las Palmas
27.4.2018
21:00 Levante UD 2:1 Sevilla FC
23.4.2018
21:00 Athletic Club 1:3 Levante UD
22.4.2018
20:45 Club Atlético de Madrid 0:0 Real Betis Balompié
18:30 UD Las Palmas 0:4 Deportivo Alavés SAD
16:15 Málaga CF 2:0 Real Sociedad de Fútbol
12:00 Girona FC 0:2 RCD Espanyol
21.4.2018
16:15 RC Celta de Vigo 1:1 Valencia CF
13:00 SD Eibar 0:1 Getafe CF
20.4.2018
21:00 CD Leganes 0:0 RC Deportivo La Coruña
19.4.2018
21:30 Real Betis Balompié 1:0 UD Las Palmas
21:30 Levante UD 1:0 Málaga CF
19:30 Deportivo Alavés SAD 1:2 Girona FC
19:30 Real Sociedad de Fútbol 3:0 Club Atlético de Madrid
18.4.2018
21:30 Real Madrid CF 1:1 Athletic Club
19:30 Valencia CF 1:2 Getafe CF
19:30 RCD Espanyol 0:1 SD Eibar
17.4.2018
21:30 Villarreal CF 2:1 CD Leganes
21:00 RC Celta de Vigo 2:2 FC Barcelona
19:30 RC Deportivo La Coruña 0:0 Sevilla FC
15.4.2018
20:45 Málaga CF 1:2 Real Madrid CF
18:30 Getafe CF 1:0 RCD Espanyol
16:15 Club Atlético de Madrid 3:0 Levante UD
12:00 SD Eibar 0:1 Deportivo Alavés SAD
14.4.2018
20:45 Athletic Club 2:3 RC Deportivo La Coruña
18:30 UD Las Palmas 0:1 Real Sociedad de Fútbol
18:30 CD Leganes 1:0 RC Celta de Vigo
16:15 FC Barcelona 2:1 Valencia CF
13:00 Sevilla FC 2:2 Villarreal CF
13.4.2018
21:00 Girona FC 0:1 Real Betis Balompié
9.4.2018
21:00 Villarreal CF 1:3 Athletic Club
8.4.2018
20:45 Valencia CF 1:0 RCD Espanyol
18:30 Real Sociedad de Fútbol 5:0 Girona FC
16:15 Real Madrid CF 1:1 Club Atlético de Madrid
12:00 Levante UD 2:1 UD Las Palmas
7.4.2018
20:45 FC Barcelona 3:1 CD Leganes
18:30 Real Betis Balompié 2:0 SD Eibar
16:15 RC Celta de Vigo 4:0 Sevilla FC
13:00 Deportivo Alavés SAD 2:0 Getafe CF
6.4.2018
21:00 RC Deportivo La Coruña 3:2 Málaga CF
2.4.2018
21:00 Getafe CF 0:1 Real Betis Balompié
1.4.2018
20:45 Club Atlético de Madrid 1:0 RC Deportivo La Coruña
18:30 SD Eibar 0:0 Real Sociedad de Fútbol
18:30 Málaga CF 1:0 Villarreal CF
16:15 CD Leganes 0:1 Valencia CF
12:00 RCD Espanyol 0:0 Deportivo Alavés SAD
31.3.2018
20:45 Sevilla FC 2:2 FC Barcelona
18:30 UD Las Palmas 0:3 Real Madrid CF
16:15 Athletic Club 1:1 RC Celta de Vigo
13:00 Girona FC 1:1 Levante UD
18.3.2018
20:45 Real Madrid CF 6:3 Girona FC
18:30 Villarreal CF 2:1 Club Atlético de Madrid
18:30 RC Celta de Vigo 0:0 Málaga CF
16:15 FC Barcelona 2:0 Athletic Club
12:00 CD Leganes 2:1 Sevilla FC
17.3.2018
20:45 Real Betis Balompié 3:0 RCD Espanyol
18:30 Real Sociedad de Fútbol 1:2 Getafe CF
16:15 Valencia CF 3:1 Deportivo Alavés SAD
13:00 RC Deportivo La Coruña 1:1 UD Las Palmas
16.3.2018
21:00 Levante UD 2:1 SD Eibar
12.3.2018
21:00 Deportivo Alavés SAD 1:3 Real Betis Balompié
11.3.2018
20:45 Athletic Club 2:0 CD Leganes
18:30 UD Las Palmas 0:2 Villarreal CF
16:15 Club Atlético de Madrid 3:0 RC Celta de Vigo
12:00 RCD Espanyol 2:1 Real Sociedad de Fútbol
10.3.2018
20:45 Málaga CF 0:2 FC Barcelona
18:30 Getafe CF 0:1 Levante UD
16:15 Sevilla FC 0:2 Valencia CF
13:00 SD Eibar 1:2 Real Madrid CF
9.3.2018
21:00 Girona FC 2:0 RC Deportivo La Coruña
5.3.2018
21:00 RC Celta de Vigo 2:1 UD Las Palmas
4.3.2018
20:45 Valencia CF 2:0 Real Betis Balompié
18:30 Real Sociedad de Fútbol 2:1 Deportivo Alavés SAD
16:15 FC Barcelona 1:0 Club Atlético de Madrid
12:00 Levante UD 1:1 RCD Espanyol
3.3.2018
20:45 Real Madrid CF 3:1 Getafe CF
18:30 RC Deportivo La Coruña 1:1 SD Eibar
18:30 CD Leganes 2:0 Málaga CF
16:15 Sevilla FC 2:0 Athletic Club
13:00 Villarreal CF 0:2 Girona FC
1.3.2018
21:30 Deportivo Alavés SAD 1:0 Levante UD
21:00 UD Las Palmas 1:1 FC Barcelona
19:30 Real Betis Balompié 0:0 Real Sociedad de Fútbol
28.2.2018
21:30 Club Atlético de Madrid 4:0 CD Leganes
21:30 SD Eibar 1:0 Villarreal CF
19:30 Getafe CF 3:0 RC Deportivo La Coruña
19:30 Athletic Club 1:1 Valencia CF
19:30 Málaga CF 0:1 Sevilla FC
27.2.2018
21:30 Girona FC 1:0 RC Celta de Vigo
20:00 RCD Espanyol 1:0 Real Madrid CF
26.2.2018
21:00 Levante UD 0:2 Real Betis Balompié
25.2.2018
20:45 Sevilla FC 2:5 Club Atlético de Madrid
18:30 Valencia CF 2:1 Real Sociedad de Fútbol
16:15 Athletic Club 2:1 Málaga CF
12:00 Villarreal CF 1:0 Getafe CF
24.2.2018
20:45 FC Barcelona 6:1 Girona FC
18:30 CD Leganes 0:0 UD Las Palmas
16:15 Real Madrid CF 4:0 Deportivo Alavés SAD
13:00 RC Celta de Vigo 2:0 SD Eibar
23.2.2018
21:00 RC Deportivo La Coruña 0:0 RCD Espanyol
21.2.2018
18:45 CD Leganes 1:3 Real Madrid CF
19.2.2018
21:00 Getafe CF 3:0 RC Celta de Vigo
18.2.2018
20:45 Real Betis Balompié 3:5 Real Madrid CF
18:30 RCD Espanyol 1:1 Villarreal CF
16:15 Club Atlético de Madrid 2:0 Athletic Club
12:00 Real Sociedad de Fútbol 3:0 Levante UD
17.2.2018
20:45 Málaga CF 1:2 Valencia CF
18:30 Deportivo Alavés SAD 1:0 RC Deportivo La Coruña
16:15 SD Eibar 0:2 FC Barcelona
13:00 UD Las Palmas 1:2 Sevilla FC
16.2.2018
21:00 Girona FC 3:0 CD Leganes
12.2.2018
21:00 RC Deportivo La Coruña 0:1 Real Betis Balompié
11.2.2018
20:45 Valencia CF 3:1 Levante UD
18:30 RC Celta de Vigo 2:2 RCD Espanyol
16:15 FC Barcelona 0:0 Getafe CF
12:00 Sevilla FC 1:0 Girona FC
10.2.2018
20:45 Real Madrid CF 5:2 Real Sociedad de Fútbol
18:30 CD Leganes 0:1 SD Eibar
16:15 Málaga CF 0:1 Club Atlético de Madrid
13:00 Villarreal CF 1:2 Deportivo Alavés SAD
9.2.2018
21:00 Athletic Club 0:0 UD Las Palmas
5.2.2018
21:00 UD Las Palmas 1:0 Málaga CF
4.2.2018
20:45 Club Atlético de Madrid 1:0 Valencia CF
18:30 Girona FC 2:0 Athletic Club
16:15 RCD Espanyol 1:1 FC Barcelona
12:00 Getafe CF 0:0 CD Leganes
3.2.2018
20:45 Levante UD 2:2 Real Madrid CF
18:30 Deportivo Alavés SAD 2:1 RC Celta de Vigo
16:15 Real Betis Balompié 2:1 Villarreal CF
13:00 SD Eibar 5:1 Sevilla FC
2.2.2018
21:00 Real Sociedad de Fútbol 5:0 RC Deportivo La Coruña
29.1.2018
21:00 RC Celta de Vigo 3:2 Real Betis Balompié
28.1.2018
20:45 FC Barcelona 2:1 Deportivo Alavés SAD
18:30 Sevilla FC 1:1 Getafe CF
16:15 Club Atlético de Madrid 3:0 UD Las Palmas
12:00 CD Leganes 3:2 RCD Espanyol
27.1.2018
20:45 Villarreal CF 4:2 Real Sociedad de Fútbol
18:30 Málaga CF 0:0 Girona FC
16:15 Valencia CF 1:4 Real Madrid CF
13:00 RC Deportivo La Coruña 2:2 Levante UD
26.1.2018
21:00 Athletic Club 1:1 SD Eibar
22.1.2018
21:00 SD Eibar 1:1 Málaga CF
21.1.2018
20:45 Real Betis Balompié 0:5 FC Barcelona
18:30 Real Sociedad de Fútbol 1:2 RC Celta de Vigo
16:15 Real Madrid CF 7:1 RC Deportivo La Coruña
12:00 Deportivo Alavés SAD 2:2 CD Leganes
20.1.2018
20:45 UD Las Palmas 2:1 Valencia CF
18:30 Villarreal CF 2:1 Levante UD
16:15 Club Atlético de Madrid 1:1 Girona FC
13:00 RCD Espanyol 0:3 Sevilla FC
19.1.2018
21:00 Getafe CF 2:2 Athletic Club
15.1.2018
21:00 Real Betis Balompié 3:2 CD Leganes
14.1.2018
20:45 Real Sociedad de Fútbol 2:4 FC Barcelona
18:30 RCD Espanyol 1:1 Athletic Club
16:15 Deportivo Alavés SAD 1:0 Sevilla FC
12:00 Levante UD 0:1 RC Celta de Vigo
13.1.2018
20:45 RC Deportivo La Coruña 1:2 Valencia CF
18:30 SD Eibar 0:1 Club Atlético de Madrid
16:15 Real Madrid CF 0:1 Villarreal CF
13:00 Girona FC 6:0 UD Las Palmas
12.1.2018
21:00 Getafe CF 1:0 Málaga CF
8.1.2018
21:00 Málaga CF 0:1 RCD Espanyol
7.1.2018
20:45 RC Celta de Vigo 2:2 Real Madrid CF
18:30 Athletic Club 2:0 Deportivo Alavés SAD
18:30 Villarreal CF 1:1 RC Deportivo La Coruña
16:15 FC Barcelona 3:0 Levante UD
12:00 CD Leganes 1:0 Real Sociedad de Fútbol
6.1.2018
20:45 Sevilla FC 3:5 Real Betis Balompié
18:30 UD Las Palmas 1:2 SD Eibar
16:15 Valencia CF 2:1 Girona FC
13:00 Club Atlético de Madrid 2:0 Getafe CF
23.12.2017
18:30 RC Deportivo La Coruña 1:3 RC Celta de Vigo
16:15 Valencia CF 0:1 Villarreal CF
13:00 Real Madrid CF 0:3 FC Barcelona
22.12.2017
21:30 RCD Espanyol 1:0 Club Atlético de Madrid
19:30 Real Betis Balompié 0:2 Athletic Club
21.12.2017
21:30 Deportivo Alavés SAD 1:0 Málaga CF
19:30 SD Eibar 4:1 Girona FC
20.12.2017
21:30 Real Sociedad de Fútbol 3:1 Sevilla FC
19:30 Getafe CF 2:0 UD Las Palmas
19.12.2017
21:30 Levante UD 0:0 CD Leganes
18.12.2017
21:00 Málaga CF 0:2 Real Betis Balompié
17.12.2017
20:45 FC Barcelona 4:0 RC Deportivo La Coruña
18:30 UD Las Palmas 2:2 RCD Espanyol
16:15 RC Celta de Vigo 0:1 Villarreal CF
12:00 Girona FC 1:0 Getafe CF
16.12.2017
20:45 Club Atlético de Madrid 1:0 Deportivo Alavés SAD
18:30 SD Eibar 2:1 Valencia CF
16:15 Athletic Club 0:0 Real Sociedad de Fútbol
15.12.2017
21:00 Sevilla FC 0:0 Levante UD
11.12.2017
21:00 RCD Espanyol 0:1 Girona FC
10.12.2017
20:45 Villarreal CF 0:2 FC Barcelona
18:30 Levante UD 1:2 Athletic Club
16:15 Real Betis Balompié 0:1 Club Atlético de Madrid
12:00 Real Sociedad de Fútbol 0:2 Málaga CF
9.12.2017
20:45 Valencia CF 2:1 RC Celta de Vigo
18:30 RC Deportivo La Coruña 1:0 CD Leganes
16:15 Real Madrid CF 5:0 Sevilla FC
13:00 Getafe CF 0:0 SD Eibar
8.12.2017
21:00 Deportivo Alavés SAD 2:0 UD Las Palmas
4.12.2017
21:00 Girona FC 2:3 Deportivo Alavés SAD
3.12.2017
20:45 UD Las Palmas 1:0 Real Betis Balompié
18:30 SD Eibar 3:1 RCD Espanyol
16:15 Getafe CF 1:0 Valencia CF
12:00 CD Leganes 3:1 Villarreal CF
2.12.2017
20:45 Athletic Club 0:0 Real Madrid CF
18:30 Sevilla FC 2:0 RC Deportivo La Coruña
16:15 Club Atlético de Madrid 2:1 Real Sociedad de Fútbol
13:00 FC Barcelona 2:2 RC Celta de Vigo
1.12.2017
21:00 Málaga CF 0:0 Levante UD
27.11.2017
21:00 RCD Espanyol 1:0 Getafe CF
26.11.2017
20:45 Valencia CF 1:1 FC Barcelona
18:30 Villarreal CF 2:3 Sevilla FC
16:15 Real Sociedad de Fútbol 2:2 UD Las Palmas
12:00 RC Deportivo La Coruña 2:2 Athletic Club
25.11.2017
20:45 Levante UD 0:5 Club Atlético de Madrid
18:30 Real Betis Balompié 2:2 Girona FC
16:15 Real Madrid CF 3:2 Málaga CF
13:00 Deportivo Alavés SAD 1:2 SD Eibar
24.11.2017
21:00 RC Celta de Vigo 1:0 CD Leganes
20.11.2017
21:00 SD Eibar 5:0 Real Betis Balompié
19.11.2017
20:45 Athletic Club 1:1 Villarreal CF
18:30 UD Las Palmas 0:2 Levante UD
16:15 RCD Espanyol 0:2 Valencia CF
12:00 Málaga CF 3:2 RC Deportivo La Coruña
18.11.2017
20:45 Club Atlético de Madrid 0:0 Real Madrid CF
18:30 Sevilla FC 2:1 RC Celta de Vigo
16:15 CD Leganes 0:3 FC Barcelona
13:00 Getafe CF 4:1 Deportivo Alavés SAD
17.11.2017
21:00 Girona FC 1:1 Real Sociedad de Fútbol
5.11.2017
20:45 Real Madrid CF 3:0 UD Las Palmas
18:30 Villarreal CF 2:0 Málaga CF
18:30 Real Sociedad de Fútbol 3:1 SD Eibar
16:15 RC Celta de Vigo 3:1 Athletic Club
12:00 Levante UD 1:2 Girona FC
4.11.2017
20:45 FC Barcelona 2:1 Sevilla FC
18:30 Deportivo Alavés SAD 1:0 RCD Espanyol
16:15 RC Deportivo La Coruña 0:1 Club Atlético de Madrid
13:00 Valencia CF 3:0 CD Leganes
3.11.2017
21:00 Real Betis Balompié 2:2 Getafe CF
30.10.2017
21:00 RCD Espanyol 1:0 Real Betis Balompié
21:00 UD Las Palmas 1:3 RC Deportivo La Coruña
29.10.2017
20:45 Málaga CF 2:1 RC Celta de Vigo
18:30 SD Eibar 2:2 Levante UD
16:15 Girona FC 2:1 Real Madrid CF
12:00 Getafe CF 2:1 Real Sociedad de Fútbol
28.10.2017
20:45 Athletic Club 0:2 FC Barcelona
18:30 Club Atlético de Madrid 1:1 Villarreal CF
16:15 Sevilla FC 2:1 CD Leganes
13:00 Deportivo Alavés SAD 1:2 Valencia CF
23.10.2017
21:00 RC Deportivo La Coruña 1:2 Girona FC
20:00 Real Sociedad de Fútbol 1:1 RCD Espanyol
22.10.2017
20:45 Real Madrid CF 3:0 SD Eibar
18:30 CD Leganes 1:0 Athletic Club
16:15 RC Celta de Vigo 0:1 Club Atlético de Madrid
12:00 Villarreal CF 4:0 UD Las Palmas
21.10.2017
20:45 FC Barcelona 2:0 Málaga CF
18:30 Valencia CF 4:0 Sevilla FC
16:15 Real Betis Balompié 2:0 Deportivo Alavés SAD
13:00 Levante UD 1:1 Getafe CF
16.10.2017
21:00 UD Las Palmas 2:5 RC Celta de Vigo
15.10.2017
20:45 Real Betis Balompié 3:6 Valencia CF
18:30 Málaga CF 0:2 CD Leganes
16:15 Girona FC 1:2 Villarreal CF
12:00 SD Eibar 0:0 RC Deportivo La Coruña
14.10.2017
20:45 Club Atlético de Madrid 1:1 FC Barcelona
18:30 Deportivo Alavés SAD 0:2 Real Sociedad de Fútbol
16:15 Getafe CF 1:2 Real Madrid CF
13:00 Athletic Club 1:0 Sevilla FC
13.10.2017
21:00 RCD Espanyol 0:0 Levante UD
1.10.2017
20:45 Real Madrid CF 2:0 RCD Espanyol
18:30 Villarreal CF 3:0 SD Eibar
18:30 Valencia CF 3:2 Athletic Club
16:15 FC Barcelona 3:0 UD Las Palmas
12:00 Real Sociedad de Fútbol 4:4 Real Betis Balompié
30.9.2017
20:45 CD Leganes 0:0 Club Atlético de Madrid
18:30 Levante UD 0:2 Deportivo Alavés SAD
16:15 Sevilla FC 2:0 Málaga CF
13:00 RC Deportivo La Coruña 2:1 Getafe CF
29.9.2017
21:00 RC Celta de Vigo 3:3 Girona FC
25.9.2017
21:00 Real Betis Balompié 4:0 Levante UD
24.9.2017
20:45 Real Sociedad de Fútbol 2:3 Valencia CF
18:30 SD Eibar 0:4 RC Celta de Vigo
18:30 UD Las Palmas 0:2 CD Leganes
16:15 Getafe CF 4:0 Villarreal CF
12:00 RCD Espanyol 4:1 RC Deportivo La Coruña
23.9.2017
20:45 Girona FC 0:3 FC Barcelona
18:30 Málaga CF 3:3 Athletic Club
16:15 Deportivo Alavés SAD 1:2 Real Madrid CF
13:00 Club Atlético de Madrid 2:0 Sevilla FC
21.9.2017
22:00 Levante UD 3:0 Real Sociedad de Fútbol
21:00 RC Celta de Vigo 1:1 Getafe CF
20:00 Villarreal CF 0:0 RCD Espanyol
20.9.2017
22:00 Real Madrid CF 0:1 Real Betis Balompié
22:00 Sevilla FC 1:0 UD Las Palmas
21:00 RC Deportivo La Coruña 1:0 Deportivo Alavés SAD
20:00 Athletic Club 1:2 Club Atlético de Madrid
20:00 CD Leganes 0:0 Girona FC
19.9.2017
22:00 FC Barcelona 6:1 SD Eibar
20:00 Valencia CF 5:0 Málaga CF
18.9.2017
21:00 RCD Espanyol 2:1 RC Celta de Vigo
17.9.2017
20:45 Real Sociedad de Fútbol 1:3 Real Madrid CF
18:30 UD Las Palmas 1:0 Athletic Club
16:15 Girona FC 0:1 Sevilla FC
12:00 Deportivo Alavés SAD 0:3 Villarreal CF
16.9.2017
20:45 Club Atlético de Madrid 1:0 Málaga CF
18:30 Real Betis Balompié 2:1 RC Deportivo La Coruña
16:15 Getafe CF 1:2 FC Barcelona
13:00 Levante UD 1:1 Valencia CF
15.9.2017
21:00 SD Eibar 1:0 CD Leganes
11.9.2017
21:00 Málaga CF 1:3 UD Las Palmas
10.9.2017
20:45 Villarreal CF 3:1 Real Betis Balompié
18:30 RC Celta de Vigo 1:0 Deportivo Alavés SAD
16:15 Athletic Club 2:0 Girona FC
12:00 RC Deportivo La Coruña 2:4 Real Sociedad de Fútbol
9.9.2017
20:45 FC Barcelona 5:0 RCD Espanyol
18:30 Sevilla FC 3:0 SD Eibar
16:15 Valencia CF 0:0 Club Atlético de Madrid
13:00 Real Madrid CF 1:1 Levante UD
8.9.2017
21:00 CD Leganes 1:2 Getafe CF
27.8.2017
22:15 Real Madrid CF 2:2 Valencia CF
20:15 Getafe CF 0:1 Sevilla FC
18:15 SD Eibar 0:1 Athletic Club
18:15 RCD Espanyol 0:1 CD Leganes
26.8.2017
22:15 UD Las Palmas 1:5 Club Atlético de Madrid
20:15 Girona FC 1:0 Málaga CF
20:15 Levante UD 2:2 RC Deportivo La Coruña
18:15 Deportivo Alavés SAD 0:2 FC Barcelona
25.8.2017
22:00 Real Betis Balompié 2:1 RC Celta de Vigo
20:15 Real Sociedad de Fútbol 3:0 Villarreal CF
21.8.2017
22:00 Málaga CF 0:1 SD Eibar
20:15 Levante UD 1:0 Villarreal CF
20.8.2017
22:15 RC Deportivo La Coruña 0:3 Real Madrid CF
20:15 FC Barcelona 2:0 Real Betis Balompié
18:15 Athletic Club 0:0 Getafe CF
19.8.2017
22:15 Sevilla FC 1:1 RCD Espanyol
20:15 Girona FC 2:2 Club Atlético de Madrid
18:15 RC Celta de Vigo 2:3 Real Sociedad de Fútbol
18.8.2017
22:15 Valencia CF 1:0 UD Las Palmas
20:15 CD Leganes 1:0 Deportivo Alavés SAD