Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další informace.
8.11.2019

Přehled zápasů 8.11. - 10.11.

(Zdroj obrázku: liverpoolecho.co.uk)

Kliknutím na 'info' zobrazíte předzápasový přehled vybraného utkání.

Statistický přehled každého týmu zobrazíte kliknutím na název týmu.

Premier League

8.11. 21:00 Norwich City FC 0:2 Watford FC
9.11. 13:30 Chelsea FC 2:0 Crystal Palace FC
9.11. 16:00 Burnley FC 3:0 West Ham United FC
9.11. 16:00 Southampton FC 1:2 Everton FC
9.11. 16:00 Newcastle United FC 2:1 AFC Bournemouth
9.11. 16:00 Tottenham Hotspur FC 1:1 Sheffield United FC
9.11. 18:30 Leicester City FC 2:0 Arsenal FC
10.11. 15:00 Manchester United FC 3:1 Brighton and Hove Albion FC
10.11. 15:00 Wolverhampton Wanderers FC 2:1 Aston Villa FC
10.11. 17:30 Liverpool FC 3:1 Manchester City FC

Fortuna liga

8.11. 18:00 FK Mladá Boleslav 2:1 Bohemians Praha 1905
8.11. 18:00 FC Baník Ostrava 3:0 MFK Karviná
9.11. 14:30 FC Fastav Zlín 1:0 SK Sigma Olomouc
9.11. 14:30 1. FK Příbram 0:0 SFC Opava
9.11. 17:00 FK Jablonec 2:2 AC Sparta Praha
10.11. 14:30 FC Viktoria Plzeň 4:1 FC Slovan Liberec
10.11. 14:30 SK Dynamo České Budějovice 2:0 1. FC Slovácko
10.11. 17:00 SK Slavia Praha 3:0 FK Teplice

Ligue 1

8.11. 20:45 OGC Nice 1:1 FC Girondins de Bordeaux
9.11. 17:30 Stade Brestois 29 1:2 Paris Saint-Germain
9.11. 20:00 RC Strasbourg 4:1 Nîmes Olympique
9.11. 20:00 Lille OSC 0:0 FC Metz
9.11. 20:00 Stade de Reims 0:0 Angers SCO
9.11. 20:00 AS Monaco FC 1:0 Dijon FCO
10.11. 15:00 Stade Rennais FC 3:1 Amiens SC
10.11. 17:00 Montpellier Hérault SC 3:0 Toulouse FC
10.11. 17:00 FC Nantes 2:3 AS Saint-Etienne
10.11. 21:00 Olympique de Marseille 2:1 Olympique Lyonnais

La Liga

8.11. 21:00 Real Sociedad de Fútbol 1:1 CD Leganes
9.11. 13:00 Deportivo Alavés SAD 3:0 Real Valladolid CF SAD
9.11. 16:00 Valencia CF 2:0 Granada CF
9.11. 18:30 SD Eibar 0:4 Real Madrid CF
9.11. 21:00 FC Barcelona 4:1 RC Celta de Vigo
10.11. 12:00 RCD Mallorca 3:1 Villarreal CF
10.11. 14:00 Athletic Club 2:1 Levante UD
10.11. 16:00 Club Atlético de Madrid 3:1 RCD Espanyol
10.11. 18:30 Getafe CF 0:0 CA Osasuna
10.11. 21:00 Real Betis Balompié 1:2 Sevilla FC

Bundesliga

8.11. 20:30 1. FC Köln 1:2 TSG 1899 Hoffenheim
9.11. 15:30 Hertha BSC Berlin 2:4 RB Leipzig
9.11. 15:30 SC Paderborn 07 0:1 FC Augsburg
9.11. 15:30 1. FSV Mainz 05 2:3 1. FC Union Berlin
9.11. 15:30 FC Schalke 04 3:3 Fortuna Düsseldorf
9.11. 18:30 FC Bayern München 4:0 Borussia Dortmund
10.11. 13:30 VfL Borussia Mönchengladbach 3:1 SV Werder Bremen
10.11. 15:30 VfL Wolfsburg 0:2 Bayer 04 Leverkusen
10.11. 18:00 SC Freiburg 1:0 Eintracht Frankfurt

Serie A

8.11. 20:45 US Sassuolo Calcio 3:1 Bologna FC
9.11. 15:00 Brescia Calcio 0:4 Torino FC
9.11. 18:00 FC Internazionale Milano 2:1 Hellas Verona FC
9.11. 20:45 SSC Napoli 0:0 Genoa CFC
10.11. 12:30 Cagliari Calcio 5:2 ACF Fiorentina
10.11. 15:00 SS Lazio 4:2 U.S. Lecce
10.11. 15:00 Udinese Calcio 0:0 S.P.A.L. 2013
10.11. 15:00 UC Sampdoria 0:0 Atalanta BC
10.11. 18:00 Parma FC 2:0 AS Roma
10.11. 20:45 Juventus FC 1:0 AC Milan