Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další informace.
1.11.2019

Přehled zápasů 1.11. - 4.11.

(Zdroj obrázku: dailymail.co.uk)

Kliknutím na 'info' zobrazíte předzápasový přehled vybraného utkání.

Statistický přehled každého týmu zobrazíte kliknutím na název týmu.

Premier League

2.11. 13:30 AFC Bournemouth 1:0 Manchester United FC
2.11. 16:00 Aston Villa FC 1:2 Liverpool FC
2.11. 16:00 Manchester City FC 2:1 Southampton FC
2.11. 16:00 West Ham United FC 2:3 Newcastle United FC
2.11. 16:00 Sheffield United FC 3:0 Burnley FC
2.11. 16:00 Arsenal FC 1:1 Wolverhampton Wanderers FC
2.11. 16:00 Brighton and Hove Albion FC 2:0 Norwich City FC
2.11. 18:30 Watford FC 1:2 Chelsea FC
3.11. 15:00 Crystal Palace FC 0:2 Leicester City FC
3.11. 17:30 Everton FC 1:1 Tottenham Hotspur FC

Fortuna liga

1.11. 18:00 Bohemians Praha 1905 0:0 1. FC Slovácko
2.11. 14:30 SK Sigma Olomouc 2:2 FK Mladá Boleslav
2.11. 17:00 SK Slavia Praha 4:0 FC Baník Ostrava
3.11. 14:30 MFK Karviná 0:1 FK Jablonec
3.11. 14:30 FK Teplice 1:3 SK Dynamo České Budějovice
3.11. 14:30 FC Slovan Liberec 3:2 1. FK Příbram
3.11. 17:00 SFC Opava 0:1 AC Sparta Praha
4.11. 18:00 FC Fastav Zlín 1:1 FC Viktoria Plzeň

Ligue 1

1.11. 20:45 Dijon FCO 2:1 Paris Saint-Germain
2.11. 17:30 Olympique de Marseille 2:1 Lille OSC
2.11. 20:00 Amiens SC 1:0 Stade Brestois 29
2.11. 20:00 FC Metz 2:2 Montpellier Hérault SC
2.11. 20:00 Toulouse FC 2:3 Olympique Lyonnais
2.11. 20:00 Angers SCO 1:0 RC Strasbourg
3.11. 15:00 FC Girondins de Bordeaux 2:0 FC Nantes
3.11. 17:00 OGC Nice 2:0 Stade de Reims
3.11. 21:00 AS Saint-Etienne 1:0 AS Monaco FC

La Liga

2.11. 13:00 RCD Espanyol 1:2 Valencia CF
2.11. 16:00 Levante UD 3:1 FC Barcelona
2.11. 18:30 Sevilla FC 1:1 Club Atlético de Madrid
2.11. 21:00 Real Madrid CF 0:0 Real Betis Balompié
3.11. 12:00 Real Valladolid CF SAD 3:0 RCD Mallorca
3.11. 14:00 Villarreal CF 0:0 Athletic Club
3.11. 16:00 CA Osasuna 4:2 Deportivo Alavés SAD
3.11. 18:30 CD Leganes 1:2 SD Eibar
3.11. 18:30 RC Celta de Vigo 0:1 Getafe CF
3.11. 21:00 Granada CF 1:2 Real Sociedad de Fútbol

Bundesliga

1.11. 20:30 TSG 1899 Hoffenheim 3:0 SC Paderborn 07
2.11. 15:30 SV Werder Bremen 2:2 SC Freiburg
2.11. 15:30 Bayer 04 Leverkusen 1:2 VfL Borussia Mönchengladbach
2.11. 15:30 Eintracht Frankfurt 5:1 FC Bayern München
2.11. 15:30 Borussia Dortmund 3:0 VfL Wolfsburg
2.11. 15:30 RB Leipzig 8:0 1. FSV Mainz 05
2.11. 18:30 1. FC Union Berlin 1:0 Hertha BSC Berlin
3.11. 15:30 Fortuna Düsseldorf 2:0 1. FC Köln
3.11. 18:00 FC Augsburg 2:3 FC Schalke 04

Serie A

2.11. 15:00 AS Roma 2:1 SSC Napoli
2.11. 18:00 Bologna FC 1:2 FC Internazionale Milano
2.11. 20:45 Torino FC 0:1 Juventus FC
3.11. 12:30 Atalanta BC 0:2 Cagliari Calcio
3.11. 15:00 U.S. Lecce 2:2 US Sassuolo Calcio
3.11. 15:00 Genoa CFC 1:3 Udinese Calcio
3.11. 15:00 Hellas Verona FC 2:1 Brescia Calcio
3.11. 18:00 ACF Fiorentina 1:1 Parma FC
3.11. 20:45 AC Milan 1:2 SS Lazio
4.11. 20:45 S.P.A.L. 2013 0:1 UC Sampdoria