Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další informace.
9.3.2018

Přehled zápasů 9.3. - 12.3


Víkendový program nám přinese derby mezi Manchesterem United a Liverpoolem, utkání Interu s Neapolí, Sevilly s Valencií, Slavie s Olomoucí, Plzně s Libercem...

Premier League

10.3 13:30 Manchester United FC 2:1 Liverpool FC
10.3 16:00 West Ham United FC 0:3 Burnley FC
10.3 16:00 Newcastle United FC 3:0 Southampton FC
10.3 16:00 Everton FC 2:0 Brighton and Hove Albion FC
10.3 16:00 West Bromwich Albion FC 1:4 Leicester City FC
10.3 16:00 Huddersfield Town FC 0:0 Swansea City AFC
10.3 18:30 Chelsea FC 2:1 Crystal Palace FC
11.3 14:30 Arsenal FC 3:0 Watford FC
11.3 17:00 AFC Bournemouth 1:4 Tottenham Hotspur FC
12.3 21:00 Stoke City FC 0:2 Manchester City FC

HET liga

9.3 18:00 FK Dukla Praha 1:3 FC Vysočina Jihlava
10.3 15:00 1.FC Slovácko 1:0 Bohemians Praha 1905
10.3 15:00 FC Zbrojovka Brno 0:3 FK Mladá Boleslav
10.3 15:00 MFK Karviná 1:1 AC Sparta Praha
10.3 19:00 FK Teplice 2:1 FC Fastav Zlín
11.3 15:00 FK Jablonec 2:0 FC Baník Ostrava
11.3 15:00 SK Slavia Praha 3:1 SK Sigma Olomouc
11.3 17:15 FC Viktoria Plzeň 2:2 FC Slovan Liberec

Ligue 1

9.3 20:45 RC Strasbourg 1:3 AS Monaco FC
10.3 17:00 Paris Saint-Germain 5:0 FC Metz
10.3 20:00 FC Girondins de Bordeaux 0:0 Angers SCO
10.3 20:00 FC Nantes 1:0 ESTAC Troyes
10.3 20:00 Lille OSC 1:1 Montpellier Hérault SC
10.3 20:00 Dijon FCO 1:1 Amiens SC
10.3 20:00 Stade Rennais FC 1:1 AS Saint-Etienne
11.3 15:00 EA Guingamp 2:5 OGC Nice
11.3 17:00 Olympique Lyonnais 1:0 SM Caen
11.3 21:00 Toulouse FC 1:2 Olympique de Marseille

La Liga

9.3 21:00 Girona FC 2:0 RC Deportivo La Coruña
10.3 13:00 SD Eibar 1:2 Real Madrid CF
10.3 16:15 Sevilla FC 0:2 Valencia CF
10.3 18:30 Getafe CF 0:1 Levante UD
10.3 20:45 Málaga CF 0:2 FC Barcelona
11.3 12:00 RCD Espanyol 2:1 Real Sociedad de Fútbol
11.3 16:15 Club Atlético de Madrid 3:0 RC Celta de Vigo
11.3 18:30 UD Las Palmas 0:2 Villarreal CF
11.3 20:45 Athletic Club 2:0 CD Leganes
12.3 21:00 Deportivo Alavés SAD 1:3 Real Betis Balompié

Bundesliga

9.3 20:30 1. FSV Mainz 05 0:1 FC Schalke 04
10.3 15:30 Hertha BSC Berlin 0:0 SC Freiburg
10.3 15:30 FC Bayern München 6:0 Hamburger SV
10.3 15:30 TSG 1899 Hoffenheim 3:0 VfL Wolfsburg
10.3 15:30 Hannover 96 1:3 FC Augsburg
10.3 18:30 Bayer 04 Leverkusen 2:0 VfL Borussia Mönchengladbach
11.3 15:30 VfB Stuttgart 0:0 RB Leipzig
11.3 18:00 Borussia Dortmund 3:2 Eintracht Frankfurt
12.3 20:30 SV Werder Bremen 3:1 1. FC Köln

Serie A

9.3 20:45 AS Roma 3:0 Torino FC
10.3 20:45 Hellas Verona FC 1:0 AC Chievo Verona
11.3 12:30 ACF Fiorentina 1:0 Benevento Calcio
11.3 15:00 FC Crotone 4:1 UC Sampdoria
11.3 15:00 Bologna FC 0:1 Atalanta BC
11.3 15:00 US Sassuolo Calcio 1:1 S.P.A.L. 2013
11.3 15:00 Cagliari Calcio 2:2 SS Lazio
11.3 15:00 Juventus FC 2:0 Udinese Calcio
11.3 18:00 Genoa CFC 0:1 AC Milan
11.3 20:45 FC Internazionale Milano 0:0 SSC Napoli